Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
Tolhuistuin
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Botanique
Brussel
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Dok6
Panningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
Molen De Ster
Utrecht
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
Dok6
Panningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
De Weijer
Boxmeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
De Spot
Middelburg
19:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Handelsbeurs
Gent
Paard
Den Haag
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
20:15
Luxor Live
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
AFAS Live
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parktheater
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Sound Dog
Breda
21:30
Simplon
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stroomhuis
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
woensdag 07 november 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Raphael Saadiq
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Protoje & The Indiggnation
Melkweg, Amsterdam
20:30
Popa Chubby
Grenswerk, Venlo
Poliça
Tolhuistuin, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Paul Young
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Paul de Munnik
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nightwish
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Rietveld Theater, Delft
20:00
Mattiel
Botanique, Brussel
Matroesjka - Brainwash
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater de Speeldoos, Baarn
Marco Lopes - Moedt
Dok6, Panningen
20:00
Maceo Parker
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Level 42
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Lakshmi - Adem
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
Jen Cloher
Molen De Ster, Utrecht
Jen Cloher
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Jarreau Vandal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Markant Uden, Uden
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Scheldetheater, Terneuzen
Jan Beuving - Rotatie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
jaimie branch's Fly or Die
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Jaap Boots
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
It's EPI night at Paradiso
Paradiso, Amsterdam
00:00
Iris Hond - Bewogen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Hudson Taylor
Doornroosje, Nijmegen
Herman van Veen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Fever Ray
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Eye in the Sky
Hedon, Zwolle
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst
De Weijer, Boxmeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Eric Gales
De Spot, Middelburg
19:00
Entombed AD / Vader
Gigant, Apeldoorn
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater Sneek, Sneek
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
DPR Live: Ctyl World Tour
P60, Amstelveen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
David August
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dans Dans
Handelsbeurs, Gent
Daniel Lanois / Venetian Snares
Paard, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Cold Cave
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Club Guy & Roni
Luxor Live, Arnhem
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
Brant Bjork
Melkweg, Amsterdam
Black Honey
Hedon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Dakota, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
20:15
Abe Partridge / Jarrod Dickenson
Luxor Live, Arnhem
donderdag 08 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
20:00
White Denim
Muziekgieterij, Maastricht
Wende Snijders - Mens
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Tribute To Jimi Hendrix
Hedon, Zwolle
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tom Odell
AFAS Live, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
20:00
Throwback To: Niels Geusebroek sings Coldplay
Mezz, Breda
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Fureys
De Meenthe, Steenwijk
20:00
The Cat Empire
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Bluebirds
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
De Muze, Noordwijk
20:15
Tangarine
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Tamikrest
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Surfer Joe
Sound Dog, Breda
21:30
Subterranean Street Society
Simplon, Groningen
20:00
Stella Donnelly
Paradiso, Amsterdam
20:30
Spinvis - In Werkelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Slow Crush
Stroomhuis, Eindhoven
Sari Schorr
Bibelot, Dordrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag