Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
15:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Verbeelding
Purmerend
Sugar Factory
Amsterdam
Spant!
Bussum
Rotown
Rotterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Patronaat
Haarlem
16:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
14:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Mezz
Breda
21:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Little Devil
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
JJ Musichouse
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
15:00
Hedon
Zwolle
14:00
Hedon
Zwolle
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:30
Gigant
Apeldoorn
15:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
13:30
Figi Theater
Zeist
20:15
Effenaar
Eindhoven
15:15
Dominicus kerk
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Dassenakker Live
Houten
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Café De Meister
Geleen
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
013
Tilburg
23:30
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Diligentia
Den Haag
De Helling
Utrecht
20:00
De Doelen
Rotterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Cafe Bluff
Heerlen
AFAS Circustheater
Scheveningen
013
Tilburg
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:15
Sint Catharinakerk
Eindhoven
Simplon
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Q-Factory
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Reggehof
Goor
20:15
De Helling
Utrecht
De Doelen
Rotterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
013
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
zondag 10 december 2017
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
15:00
Stef Bos - Kern
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
15:00
Jim White
Theater Walhalla, Rotterdam
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater De Verbeelding, Purmerend
Kris Berry
Sugar Factory, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
Maan
Rotown, Rotterdam
16:00
Back to the Essence
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Anne Stockman
PopEi, Eindhoven
20:00
3JS: Acoustic Christmas
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Annihilator / Death Angel / Testament
Patronaat, Haarlem
16:00
Hans Vos
Patronaat, Haarlem
22:00
Tanika Charles
Paradiso, Amsterdam
21:00
Celebrating Otis! (I’m a Soulman band met o.a. Steffen Morrison)
Paradiso, Amsterdam
20:00
Elliott Brood
Paradiso, Amsterdam
14:30
Finale Liet
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Melbourne International Chamber Music Competition
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Madeleine Peyroux & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Axel Flóvent
Mezz, Breda
21:30
Otava Yo
Melkweg, Amsterdam
Gogol Bordello
Melkweg, Amsterdam
King Krule
Melkweg, Amsterdam
16:00
Night Viper (SWE)
Little Devil, Tilburg
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Phantom Elite
JJ Musichouse, Zoetermeer
21:00
Kim Janssen
Hedon, Zwolle
CKY
Hedon, Zwolle
15:00
Bach voor baby's
Hedon, Zwolle
14:00
Bach voor baby's
Hedon, Zwolle
16:15
Jasper Schalks
Gigant, Apeldoorn
15:30
Veluwse Vuigheid
Gigant, Apeldoorn
15:00
De T-Sessies
Gebouw-T, Bergen op Zoom
13:30
Marcus Baban
Figi Theater, Zeist
20:15
Spinvis
Effenaar, Eindhoven
15:15
Photonen zingt Mariavespers van Claudio Monteverdi
Dominicus kerk, Amsterdam
Charles Bradley & His Extraordinaires
De Oosterpoort, Groningen
Band of Friends
De Bosuil, Weert
20:00
Jake La Botz
dB's, Utrecht
20:00
The Bayou Mosquitos
Dassenakker Live, Houten
14:00
Yorick Stam biedt hoop in deze verwarrende tijden
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fay Claassen
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Crown Of Thornz
Café De Meister, Geleen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Ella Mai
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Tank and the Bangas
BIRD, Rotterdam
20:30
Santiago Lara
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
K's Choice
013, Tilburg
maandag 11 december 2017
23:30
Aldous RH / Das bisschen Totschlag
Vera, Groningen
20:00
Matthew Mole & Opposite The Other
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jerry Williams
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Janka Nabay & The Bubu Gang
Paradiso, Amsterdam
19:30
HIM
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Thad Beckman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
London Grammar
Lotto Arena, Antwerpen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
CKY
De Helling, Utrecht
20:00
Pink Floyd Project
De Doelen, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Madeleine Peyroux & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
The Toasters
Cafe Bluff, Heerlen
Oleta Adams
AFAS Circustheater, Scheveningen
The Prodigy
013, Tilburg
dinsdag 12 december 2017
20:00
Pink Floyd Project
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Nick & Simon
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:15
Venice - Catharinakerk Eindhoven
Sint Catharinakerk , Eindhoven
The Toasters
Simplon, Groningen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nazareth
Q-Factory, Amsterdam
Oleta Adams
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Jo Harman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Axel Flóvent
Paradiso, Amsterdam
Maria Mena
Paradiso, Amsterdam
20:00
Reservoir Dogs Band
Paard, Den Haag
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Orpheus, Apeldoorn
20:00
TaxiWars
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Sertab Erener - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Música Temprana
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
DAN + SHAY
Melkweg, Amsterdam
19:00
Blackbear
Melkweg, Amsterdam
London Grammar
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Sjaak Bral
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Reggehof, Goor
20:15
Jake Isaac
De Helling, Utrecht
Madeleine Peyroux & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
De Doelen, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Sundara Karma
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Oh Wonder
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
HIM
013, Tilburg
woensdag 13 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Torgeir Waldemar
Vera, Groningen
20:30
Kelela
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sertab Erener
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Symfo Classic
TivoliVredenburg, Utrecht