Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sportpaleis
Antwerpen
Spant!
Bussum
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
18:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
PopEi
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
Plantagekerk
Harderwijk
Perron-3
Rosmalen
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nicolaaskerk
Valkenswaard
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
Metropool
Hengelo
23:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Het Depot
Leuven
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Gigant
Apeldoorn
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Forum Theater
Sittard
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
16:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cultura
Ede
Club Basis
Utrecht
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
20:45
013
Tilburg
013
Tilburg
20:30
't Ukien
Kampen
Zaantheater
Zaandam
Zaal Thijssen
Vlierden
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:30
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Time Out
Gemert
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
vrijdag 15 december 2017
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
The Nits
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Oleta Adams
Spant!, Bussum
20:00
Folk Road Show
Simplon, Groningen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nick & Simon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
18:00
Festival Stille Nacht (Rotterdam)
Rotown, Rotterdam
20:30
40 jaar Talking Heads: 77
Q-Factory, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
21:00
Arno Adams
Poppodium Volt, Sittard
21:00
HUISMERK
PopEi, Eindhoven
Vandenberg's Moonkings
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Intergalactic Lovers
Podium 't Beest, Goes
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
Plantagekerk, Harderwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
20:00
Teske
Patronaat, Haarlem
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
Stephanie Struijk
Parkgebouw, Rijssen
20:00
The Mechanics
Paradiso, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wulf
Paradiso, Amsterdam
Bazzookas
Paard, Den Haag
19:30
Weval
Paard, Den Haag
21:00
Iron Mask
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Wibi Soerjadi
Nicolaaskerk , Valkenswaard
20:15
Anúna
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Asko|Schönberg
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ricky Koole
Musis, Arnhem
20:00
De Waanzin
Music Centre The Box, Katwijk
Lacuna Coil
Metropool, Hengelo
23:00
Midas / PALMSY
Merleyn, Nijmegen
19:00
The Visual
Melkweg, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Tim Vantol
Luxor Live, Arnhem
20:00
Tank 86 + Your Highness (B) + Bismut
Little Devil, Tilburg
20:00
Elles Bailey
Iduna, Drachten
20:30
Ntjam Rosie
Het Veur Theater, Leidschendam
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Torgeir Waldemar
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Tjens Matic
Het Depot, Leuven
21:00
Happy Camper
Hedon, Zwolle
20:15
New Cool Collective
Hedon, Zwolle
The Charm The Fury
Gigant, Apeldoorn
Def Americans
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
BE4TLES / Not the Rolling Stones
Forum Theater, Sittard
20:00
Mister and Mississippi
Fluor, Amersfoort
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Flint, Amersfoort
16:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
Eefje De Visser
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The 101’s
De Pul, Uden
20:15
Sven Ratzke
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Pink Floyd Project
De Meenthe, Steenwijk
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Niels Geusebroek - Wildfire
De Kattendans, Bergeijk
20:30
De B-kant
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Call It Off
De Helling, Utrecht
K's Choice
De Bosuil, Weert
20:00
Cocaine Piss
dB's, Utrecht
20:00
De Kast
Cultura, Ede
Tom Trago
Club Basis, Utrecht
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Kande
Burgerweeshuis, Deventer
Jo Harman
Boerderij, Zoetermeer
Son Little
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Tobias Delius
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Kris Berry
Bibelot, Dordrecht
20:00
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sue the Night
Altstadt, Eindhoven
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Agnietenhof, Tiel
Five Finger Death Punch / In Flames
AFAS Live, Amsterdam
20:45
Roy Donders
013, Tilburg
Bettie Serveert
013, Tilburg
20:30
Scrum
't Ukien, Kampen
zaterdag 16 december 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
Bökkers
Zaal Thijssen, Vlierden
20:30
Elles Bailey
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
23:30
Marble Heart
Vera, Groningen
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Teske
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Finn Andrews
TivoliVredenburg, Utrecht
Broederliefde
Time Out, Gemert
20:00
The Nits
Theater Sneek, Sneek
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
20:00
Ricky Koole
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Danny Vera
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Vuurwerk!
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Gonsofus
Stage Music Cafe, Eindhoven