Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
De Spot
Middelburg
Grenswerk
Venlo
20:30
Theater Floralis
Lisse
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
013
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
20:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Café Rembrandt
Leiden
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:30
Vera
Groningen
21:30
De Flux
Zaandam
22:00
Bibelot
Dordrecht
22:30
So What!
Gouda
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
013
Tilburg
23:00
Hedon
Zwolle
23:30
Paard
Den Haag
23:30
Vera
Groningen
23:45
Simplon
Groningen
Biebob
Vosselaar
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
11:00
Orpheus
Apeldoorn
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:00
Orpheus
Apeldoorn
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:30
Markant Uden
Uden
14:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:00
Cultura
Ede
15:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Baroeg
Rotterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
EKKO
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Effenaar
Eindhoven
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
19:30
Mezz
Breda
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
013
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
LOLA050
Groningen
Paard
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Hedon
Zwolle
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Patronaat
Haarlem
Theater Floralis
Lisse
19:30
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 10 november 2018
20:30
Labryénco
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lavalu - Solitary High
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Lisa Lois Sings Adèle
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Michiel Borstlap - Georg
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Mike Stern Band i.s.m. Muziekpodium Zeeland
De Spot, Middelburg
Nielson
Grenswerk, Venlo
20:30
Paul de Munnik
Theater Floralis, Lisse
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Werftheater, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Symfo Classics - Sound and Senses II
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Symfo Classics - Sound and Senses II
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tamikrest
013, Tilburg
20:30
Theater Rast - Bloedbroeders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Metropool, Hengelo
20:30
Tim Knol
Mezz, Breda
20:30
Wende Snijders - Mens
Patronaat, Haarlem
White Denim
Paradiso, Amsterdam
21:00
Drunken Dolly
Little Devil, Tilburg
21:00
Frontstreet / KNARS
Corneel, Lelystad
21:00
John Zoet
Café Rembrandt, Leiden
21:00
Joris Linssen & caramba
Hedon, Zwolle
21:00
Popronde ft Jibber Jabber & the Jams, abdomen, Mr Weazly
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Smoove & Turrell
Vorstin, Hilversum
21:00
The Doors in Concert
Het Bolwerk, Sneek
21:00
the Policed
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:30
47Soul
Vera, Groningen
21:30
Lucky Fonz III
De Flux, Zaandam
22:00
Curfew
Bibelot, Dordrecht
22:30
30+ Op Reis
So What!, Gouda
23:00
Deepsense
Luxor Live, Arnhem
23:00
Hitsig
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Jamrock x Afrolosjes x 072
Podium Victorie, Alkmaar
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
23:00
We The People
Hedon, Zwolle
23:30
25 YEARS OF RUFFNECK
Paard, Den Haag
23:30
Urochromes
Vera, Groningen
23:45
303 acid
Simplon, Groningen
zondag 11 november 2018
Between The Buried And Me / Plini / TesseracT
Biebob, Vosselaar
00:00
Iris Hond - Bewogen
Kantine Walhalla, Rotterdam
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Spinvis - In Werkelijkheid
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
Stefano Keizers - Erg Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
11:00
Ciconia Consort - De weg naar Hollywood
Theater Kerkrade, Kerkrade
11:00
K3
Orpheus, Apeldoorn
12:00
Una Mas - Canciones Cubanas
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:00
K3
Orpheus, Apeldoorn
14:15
Misha Fomin pianorecital
Concertgebouw, Amsterdam
14:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:30
MarieChristien
Markant Uden, Uden
14:30
The Fureys
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:00
A Tribute to George Harrison - while my guitar gently weeps
Cultura, Ede
15:00
Eric Steckel
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Niels van Heel
PopEi, Eindhoven
15:00
PleeBek
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Stephen Fearing
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
The Great Old Ones + Auðn + Dodecahedron + Kjeld + Wrang
Baroeg, Rotterdam
16:00
Jankobus Seunnenga
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
16:15
Bony Macaroni
Gigant, Apeldoorn
K3
Orpheus, Apeldoorn
The Kilkennys vs. Scrum
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
Krissy Matthews
Den Heilige Cornelius, Roermond
Powerwolf
Effenaar, Eindhoven
18:30
Mylou Frencken
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Henri Herbert & the Fury
Blue Collar Hotel, Eindhoven
19:30
Damian Wilson
Mezz, Breda
19:30
Luca D'Alberto
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Blaudzun
Metropool, Hengelo
Brant Bjork
013, Tilburg
20:00
Dionne
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kerkraads Symfonie Orkest - Najaarsconcert
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Lil Dicky
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Live at LOLA: Surfer Joe [ITA] + The Krontjong Devils
LOLA050, Groningen
Mike Stern Band
Paard, Den Haag
Nada Surf
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Orchestre National de Lyon - met Khatia Buniatishvili
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pro Pain
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Racoon
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Aces
Melkweg, Amsterdam
The Flaming Lips
Melkweg, Amsterdam
20:00
Unknown Mortal Orchestra
De Oosterpoort, Groningen
Zondagskinderen
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Joan As Policewoman
De Helling, Utrecht
White Denim
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Aaron Parks Little Big
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Deva Mahal
Bitterzoet, Amsterdam
Evil Invaders
Bibelot, Dordrecht
Israel Nash
Hedon, Zwolle
20:30
Perla Batalla
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tamikrest
Patronaat, Haarlem
maandag 12 november 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Floralis, Lisse
19:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Melkweg, Amsterdam
Shinedown
013, Tilburg
Lil Dicky
TivoliVredenburg, Utrecht
Riverside
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
BlocBoy JB
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Haley Bonar
Tolhuistuin, Amsterdam