Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hothouse Redbad
Leeuwarden
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
14:30
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Diligentia
Den Haag
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Veste
Delft
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Warande
Turnhout
20:15
Dok6
Panningen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Koningshof
Maassluis
20:00
PopEi
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
15:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
11:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Café The Pocket
Katwijk
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Grounds
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LOLA050
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Oude Kerkje
Kortenhoef
Paradiso
Amsterdam
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
21:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Carrousel
Ommen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Hof 88
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaal Nova,
Nazareth
21:00
Altstadt
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Cacaofabriek
Helmond
zondag 07 januari 2018
19:00
Bars and Melody
Hedon, Zwolle
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Hothouse Redbad, Leeuwarden
15:30
Tip Jar
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
A Tribute to Lemmy Kilmister
Little Devil, Tilburg
15:00
Guus Tangelder Big Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Muziekcentrum Enschede, Enschede
14:15
Behind the telescopes - Lavinia Meijer (8+)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
LGHTNNG
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Clash of the Coverbands 2017/2018
Paradiso, Amsterdam
15:00
Sweet Mary Jane
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
15:00
Etan Huijs
PopEi, Eindhoven
15:30
Jodymoon - All is Waiting
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Strobos, Sloot & Beijer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
14:30
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jim Jefferies
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 08 januari 2018
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
De Oosterpoort, Groningen
Marco Lopes - Moedt
Diligentia, Den Haag
21:00
Worry Dolls + Fabian Holland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 09 januari 2018
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
19:45
Simon & Garfunkel Revival Band
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 10 januari 2018
Batushka
013, Tilburg
20:00
Intergalactic Lovers
Bibelot, Dordrecht
20:00
Awkward I
Burgerweeshuis, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anderson – Bennink – Glerum – van Kemenade
De Oosterpoort, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Warande, Turnhout
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Dok6, Panningen
Stefano Keizers - Erg heel
Fidei et Arti, Oudenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Piepschuim
Junushoff Theater, Wageningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Koningshof, Maassluis
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
André Manuel - De Onzen
Posthuis Theater, Heerenveen
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kom, Nieuwegein
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Mythe, Goes
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater de Spiegel, Zwolle
15:00
Dirk Scheele - Z’n leukste liedjes
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
11:00
Dirk Scheele - Z’n leukste liedjes
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Jochen Otten - Troosten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
TivoliVredenburg, Utrecht
12:30
Catarina Gomes
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
donderdag 11 januari 2018
Watain
013, Tilburg
20:00
Binkbeats
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Ludwig
Café The Pocket, Katwijk
20:15
Joris Linssen & caramba
Cultura, Ede
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachtstumsschmerzen
De Kleine Willem, Enschede
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Molenberg, Delfzijl
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
20:30
3MA
De Oosterpoort, Groningen
20:15
MATEUSZ PULAWSKI LUNAR QUARTET
De Regentenkamer, Den Haag
20:30
Romi Cage
De Spot, Middelburg
20:00
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Robbert Redert in Lola
LOLA050, Groningen
19:30
Lust For Youth
Melkweg, Amsterdam
19:30
Souad Massi
Melkweg, Amsterdam
Candy Dulfer
Mezz, Breda
20:00
Intergalactic Lovers
Neushoorn, Leeuwarden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Fay Claassen
Oude Kerkje, Kortenhoef
Stef Bos
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Philharmonie Haarlem, Haarlem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Venray, Venray
21:30
Seewolf / The Spooks
Simplon, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochen Otten - Troosten
Theater Carrousel, Ommen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Griffioen, Amstelveen
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Hof 88, Almelo
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Tomatito
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Panthause + Jibber Jabber & the Jams@Volta's local playground
Volta, Amsterdam
20:00
New Cool Collective
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Muziek op donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Zaal Nova,, Nazareth
vrijdag 12 januari 2018
21:00
White Boy Wasted
Altstadt, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stefano Keizers - Erg heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Infloyd
Boerderij, Zoetermeer
20:00
De Kift
Burgerweeshuis, Deventer
Reservoir Dogs Band
Cacaofabriek, Helmond