Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Paradox
Tilburg
20:00
Zappa
Antwerpen
22:00
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Spirit of 66
Verviers
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Cul de Sac
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
18:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Dok6
Panningen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Hedon
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Metropool
Hengelo
18:30
De Helling
Utrecht
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Kaffee 't Hof
Middelburg
Musis
Arnhem
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Gigant
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:00
Trix
Antwerpen
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Patronaat
Haarlem
Mezz
Breda
Neushoorn
Leeuwarden
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Weverij
Zierikzee
21:00
LOLA050
Groningen
Veluvine
Nunspeet
Paard
Den Haag
19:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Rijksmuseum
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultura
Ede
Theater de Kappen
Haaksbergen
Mezz
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Het Zonnehuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Paard
Den Haag
donderdag 22 november 2018
20:00
Bokoesam
Effenaar, Eindhoven
19:00
Boo!
Paradox, Tilburg
20:00
Bury Tomorrow
Zappa, Antwerpen
22:00
Chris Brokaw
Vera, Groningen
21:00
Chris Brokaw
Vera, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Damanek / Seven Steps to the Green Door / Southern Empire
Spirit of 66, Verviers
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Deutsches Sinfonieorchester Berlin
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dubioza Kolektiv
013, Tilburg
19:45
Eden (IE)
TivoliVredenburg, Utrecht
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Emil Landman + Jono McCleery (UK)
Cul de Sac, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
18:30
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ferocious Dog
Nieuwe Nor, Heerlen
Freek de Jonge - De Suppoost
Dok6, Panningen
20:00
Frisse Duyck: Clean Pete e.a
Duycker, Hoofddorp
20:30
Gare Du Nord
Hedon, Zwolle
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
GOODCOOPER|BADCOOPER / HOWRAH / The Ex
Metropool, Hengelo
18:30
Grand Slam Tour
De Helling, Utrecht
00:00
Groove Control
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Gruppo Sportivo
Q-Factory, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Heritage Orchestra / Pete Tong
Ziggo Dome, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
I Against I / Richie Dagger / Rogue Minor / Zero Zero Zero
Sugar Factory, Amsterdam
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater de Koornbeurs, Franeker
JAGD
Kaffee 't Hof, Middelburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Musis, Arnhem
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jedi Mind Tricks
Gigant, Apeldoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Johan Goossens - Vlam
De Maaspoort, Venlo
20:30
Johnny Deathshadow / Unzucht
P60, Amstelveen
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:00
Jungle
Trix, Antwerpen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Kayak
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Kim Wilde
Patronaat, Haarlem
KNARS
Mezz, Breda
Komatsu - promo tour
Neushoorn, Leeuwarden
Kylie Minogue
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Weverij, Zierikzee
21:00
Live at LOLA: Formosa [GER] + The Bloody Bastards
LOLA050, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
Veluvine, Nunspeet
Maaike Ouboter
Paard, Den Haag
19:00
Magique Ludique bij ANNA
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:30
Makaya McCraven
BIRD, Rotterdam
21:00
Marc O'Reilly
Luxor Live, Arnhem
00:00
Marco Lopes - Moedt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posttheater, Arnhem
20:30
Mathilde Santing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wilminktheater, Enschede
19:00
Michel Leeb
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:15
Michiel Borstlap - Georg
De Maaspoort, Venlo
20:15
Midori / Ozgur Aydin
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Money & The Man
Hedon, Zwolle
20:00
Muziek in het Rijksmuseum: Jacqueline Govaert
Rijksmuseum, Amsterdam
Nashville comes to Holland
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Nashville Night - Road to Bluebird Café
Cultura, Ede
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kappen, Haaksbergen
Nielson
Mezz, Breda
19:00
Omar Apollo
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ost+front
Gebr. De Nobel, Leiden
Patrick Laureij
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Paul de Munnik
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Peter Beets / Stochelo Rosenberg - Django Tribute
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Racoon
Meervaart, Amsterdam
20:00
Racoon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Hof 88, Almelo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rico & Sticks
Paard, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Robert Finley
Het Zonnehuis, Amsterdam
Roosevelt
Melkweg, Amsterdam
20:00
Roxeanne Hazes
Paradiso, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
22:00
Scram C. Baby
Merleyn, Nijmegen
20:30
Shai Maestro Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
ATLAS Theater, Emmen
20:30
SONNDR
Paard, Den Haag