Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Estrado
Harderwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Expo Twente
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Bibelot
Dordrecht
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
TOP
Bemmel
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
22:00
Volta
Amsterdam
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Café De Heul
Alphen aan den Rijn
20:00
De Meester
Almere
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
dB's
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
De Terp
Oudorp
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
15:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Mezz
Breda
17:00
Die Twee
Bergen op Zoom
Musis
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Floralis
Lisse
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Café Café
Hasselt
20:00
NEST
Gent
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Brebl
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Vera
Groningen
zaterdag 13 januari 2018
20:00
Deetox / Rebelion / Stereotuners
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Firehouse Mama
Estrado, Harderwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Golden Earring
Expo Twente, Enschede
21:00
Statesmen
Altstadt, Eindhoven
20:30
This Is Jackson
Effenaar, Eindhoven
50 years of LED ZEPPELIN by Physical Graffiti
Effenaar, Eindhoven
20:15
Liza Ferschtman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
The Charm The Fury
Bibelot, Dordrecht
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Kong / Stakbabber / Yokocola
Paard, Den Haag
19:30
Madhara EP release
Paard, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
16:00
Dédé and the Hedge
BHC (Bij Huize Corné), Breda
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Eric Vaarzon Morel & Juan en Miguel Martinez
Beauforthuis, Austerlitz
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
22:00
Punto cubano
Volta, Amsterdam
21:30
Altın Gün / Baris K
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ben van Gelder Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Vintage Fangs
Melkweg, Amsterdam
Depeche Mode
Ziggo Dome, Amsterdam
Martijn Fischer
Melkweg, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nieuwe maan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
BAM!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
De Kift
Fluor, Amersfoort
20:30
Sweet Mary Jane
Café De Heul, Alphen aan den Rijn
20:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
De Meester, Almere
20:00
Candy Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mengjie Han
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zondag 14 januari 2018
20:15
The Stones
Figi Theater, Zeist
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
20:00
Slagerij van Kampen
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Moon Moon Moon
dB's, Utrecht
20:00
Singer Songwriter Sunday #11
De Pul, Uden
20:00
Burning Witches (SWI) + Savage Blood (GER)
Little Devil, Tilburg
15:00
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Dark Rosie
De Terp, Oudorp
15:30
Traudes
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Chasing Mavericks / Non-Alignment Pact
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Sjako!
Patronaat, Haarlem
Joep Beving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Muziekcentrum Enschede, Enschede
15:30
Jayke Orvis & The broken band
Blue Collar Hotel, Eindhoven
14:00
Singshop unplugged
PopEi, Eindhoven
15:00
Leonard Cohen Tribute Band
Mezz, Breda
17:00
Sweet Mary Jane
Die Twee, Bergen op Zoom
De Raad van Toezicht / Het Gelders Orkest
Musis, Arnhem
16:15
L.A.
Gigant, Apeldoorn
20:00
Pumarosa
Tolhuistuin, Amsterdam
15:30
Wieb Zigtema
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
21:00
Een avond met Jacques Klöters
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 16 januari 2018
20:00
Uniformed Fools
Neushoorn, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yungblud
Café Café, Hasselt
20:00
Pumarosa
NEST, Gent
20:30
Peter Kernel
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Diamanda Dramm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Celebrating David Bowie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Carla Bruni
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Paramore
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 17 januari 2018
Joep Beving
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Celebrating David Bowie
TivoliVredenburg, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Mevrouw Tamara / Toon Tellegen
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
22:00
Hannah Williams & The Affirmations
Merleyn, Nijmegen
20:30
Anderson-Bennink-Glerum-Van Kemenade 4tet
Brebl, Nijmegen
19:45
Golden Earring
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Stef Bos - Kern
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Eurosonic Noorderslag
Vera, Groningen