Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Manifesto
Hoorn
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
13:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
19:30
Mezz
Breda
20:30
Molen De Ster
Utrecht
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
P3
Purmerend
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
So What!
Gouda
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
StudioGonz
Gouda
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
21:00
V11
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Zinder
Tiel
22:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:15
013
Tilburg
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
00:00
Agnietenhof
Tiel
Ahoy
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Annabel
Rotterdam
vrijdag 23 november 2018
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Ploegendienst
Little Devil, Tilburg
20:00
Claw Boys Claw
Luxor Live, Arnhem
21:30
The Ex
Manifesto, Hoorn
20:15
Joel Borelli - The Weddingcrasher
Markant Uden, Uden
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
13:00
Médécin de campagne Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ferocious Dog
Melkweg, Amsterdam
22:00
J.C. Satàn
Merleyn, Nijmegen
20:30
Vandenberg's Moonkings
Metropool, Hengelo
20:00
Freaky Friday
Mezz, Breda
19:30
Gizelle Smith
Mezz, Breda
20:30
HEBE / Tim Dawn
Molen De Ster, Utrecht
19:00
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Mocromaniac / Pietju Bell
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Gruppo Sportivo
P3, Purmerend
20:30
Alcuna Wilds
Paard, Den Haag
20:00
Emil Landman + Jono McCleery (UK)
Paard, Den Haag
20:00
Danny Vera
Paard, Den Haag
Walter Trout
Paradiso, Amsterdam
20:00
Meta & The Cornerstones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kayak
Patronaat, Haarlem
20:00
Douwe Bob
Patronaat, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Yesshows
Podium 't Beest, Goes
20:30
The Overslept
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Nielson
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Ost+front
Poppodium Volt, Sittard
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
The Color Bars Experience plays Nick Drake
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
TO/OP Fest
So What!, Gouda
Jethro Tull
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Boo! / Kat & Wolf
StudioGonz, Gouda
00:00
De Fabriek invites Same Bitches
Sugar Factory, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Patrick Laureij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater Aan de Slinger, Houten
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Kardol - Bang
Theater de Koornbeurs, Franeker
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Musketon, Utrecht
Oeloek - Droeftoeters
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Speeldoos, Baarn
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Blue
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Tom Mank & Sera Jane Smolen
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Suzan Seegers
Theater in de Steeg, Den Haag
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater Kulturhus, Borne
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Walhalla, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Lambert & Dekker
TivoliVredenburg, Utrecht
Toontje Lager
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Maaike Ouboter
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Watain
Trix, Antwerpen
21:00
King Champion Sounds
V11, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Steve Harley & Cockney Rebel
Vorstin, Hilversum
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Wilminktheater, Enschede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Zaantheater, Zaandam
Liam Gallagher
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Zinder, Tiel
zaterdag 24 november 2018
22:00
REMind
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:15
Martijn Fischer Zingt Hits van Hazes met Bigband
013, Tilburg
Rico & Sticks
013, Tilburg
Within Temptation
AFAS Live, Amsterdam
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Agnietenhof, Tiel
I Love Urban
Ahoy, Rotterdam
21:00
High Hi / Vera Zané
Altstadt, Eindhoven
20:00
Danny Vera
Annabel, Rotterdam