Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
19:30
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
13:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
21:30
Manifesto
Hoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Koningshof
Maassluis
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:15
Heeren op de Brink
Deventer
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
EKKO
Utrecht
19:30
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
18:30
Dynamo
Eindhoven
22:00
Doornroosje
Nijmegen
00:00
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
De Roma
Antwerpen
De Reggehof
Goor
De Oosterpoort
Groningen
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
21:30
De Flux
Zaandam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. De tippe
Vledder
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
C.C. De Pas
Heesch
BREStheater
Brielle
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
ARTIS-Planetarium
Amsterdam
ARTIS-Planetarium
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Altstadt
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:30
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
vrijdag 23 november 2018
19:00
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
HEBE / Tim Dawn
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Freaky Friday
Mezz, Breda
19:30
Gizelle Smith
Mezz, Breda
20:30
Vandenberg's Moonkings
Metropool, Hengelo
22:00
J.C. Satàn
Merleyn, Nijmegen
20:00
Ferocious Dog
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
13:00
Médécin de campagne Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
20:15
Joel Borelli - The Weddingcrasher
Markant Uden, Uden
21:30
The Ex
Manifesto, Hoorn
20:00
Claw Boys Claw
Luxor Live, Arnhem
21:00
Ploegendienst
Little Devil, Tilburg
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Gare Du Nord
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Jérémy Frérot
La Madeleine, Brussel
19:00
Axelle Red
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Future Old People Are Wizards / Onmens / Shht
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Herman van Veen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Seasick Steve
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Koningshof, Maassluis
The Space Age Travellers
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Sandra van Nieuwland Human Alien
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Het Veur Theater, Leidschendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
20:00
Noorderlicht & Quinny
Het Bolwerk, Sneek
21:15
John Cornwill Band
Heeren op de Brink, Deventer
21:00
I Against I
Hedon, Zwolle
Wende
Hedon, Zwolle
21:00
Los bienes de la tierra
Grounds, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
Green Lizard tribute to the Nineties
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
The Wild Romance
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Figi Theater, Zeist
20:15
Check 1-2-3: Robin Kester / Price / Gamma
EKKO, Utrecht
19:30
JW Roy
Effenaar, Eindhoven
Bury Tomorrow
Effenaar, Eindhoven
20:00
Def Americans - Johny Cash live at Folsom Prison
ECI Cultuurfabriek, Roermond
18:30
Jesse Barnett
Dynamo, Eindhoven
22:00
Yung Internet
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:30
KNARS
De Spot, Middelburg
20:30
Knars
De Spot, Middelburg
20:00
Nana Mouskouri
De Roma, Antwerpen
Nathalie Baartman - Breek
De Reggehof, Goor
Tim Knol
De Oosterpoort, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Wiener Kammersymphonie met Sef Thissen & Egbert Derix
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
De Maagd, Bergen op Zoom
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
De Kattendans, Bergeijk
21:30
Jennie Lena
De Flux, Zaandam
20:15
Lakshmi - Adem
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
The Bluebirds
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Rock the Opera
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
22:15
Judith Nijland Feat. Libor Smoldas & Joost van Sprundel
CHV Noordkade, Veghel
Feuerengel
Chassé Theater, Breda
20:00
Lubomyr Melnyk
Cactus Muziekcentrum, Brugge
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Paul de Munnik
C.C. De Pas, Heesch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Duckwrth
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Flat Earth Society
Bimhuis, Amsterdam
Komatsu
Bibelot, Dordrecht
Kim Wilde
Bibelot, Dordrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
ATLAS Theater, Emmen
Hans Dulfer plays Blues
ATLAS Theater, Emmen
Jacco Gardner
ARTIS-Planetarium , Amsterdam
Jacco Gardner
ARTIS-Planetarium , Amsterdam
Jacin Trill
Annabel, Rotterdam
20:00
Lydmor
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Clean Pete
Altstadt, Eindhoven
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
Within Temptation
AFAS Live, Amsterdam
Sven Hammond
013, Tilburg
zaterdag 24 november 2018
Oscar & The Wolf
Ziggo Dome, Amsterdam
Soup + A Liquid Landscape
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:30
(HED) Planet Earth
Vorstin, Hilversum
The Avonden
Vera, Groningen
21:00
Marc O'Reilly
Vera, Groningen
21:00
AK/DK
V11, Rotterdam