Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater PePijn
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
C.C. Stroud
Putten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Ins Blau
Leiden
Dok6
Panningen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Boerderij
Huizen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Bogaard
Sint-Truiden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Omval
Diemen
De Smeltkroes
Maarheeze
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
De Kleine Willem
Enschede
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Drommedaris
Enkhuizen
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
13:30
Baroeg
Rotterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
IJsselhallen
Zwolle
19:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
Patronaat
Haarlem
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Fort33
Leusden
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Ziggo Dome
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Weyver
Hoogwoud
20:00
Podium Zaamslag
Zaamslag
20:00
De Amer
Amen
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Iduna
Drachten
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bonfire
Dordrecht
20:00
Groene Engel
Oss
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Spirit of 66
Verviers
Cafe The Spot
Erica
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Bossche Brouwers aan de Vaart
's-Hertogenbosch
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Zomerloos
Gistel
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
JKC Nirwana
Dronten
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
zaterdag 24 november 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
Theaterpand Weesp, Weesp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Stroud, Putten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne-Marie Jung - Ram
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Arie & Silvester - Wie?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maagd, Bergen op Zoom
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Ins Blau, Leiden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Boerderij, Huizen
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
De Bogaard, Sint-Truiden
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Theater De Omval, Diemen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Smeltkroes, Maarheeze
Matroesjka - Brainwash
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Posttheater, Arnhem
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
De Kleine Willem, Enschede
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Motion w/ Nicolas Lutz
Sugar Factory, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Heppie de Peppie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Drommedaris, Enkhuizen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Agnietenhof, Tiel
Van Dik Hout - Het beste van
Theater de Stoep, Spijkenisse
Maartje & Kine - Vibrato
Orpheus, Apeldoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
13:30
Dutch Doom Days XVII
Baroeg, Rotterdam
Metal on Metal
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Remember the 90's
IJsselhallen, Zwolle
19:00
Cock Robin
La Madeleine, Brussel
19:00
Becca Mancari
Paradiso, Amsterdam
19:00
Shagalicious
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden
Nielson
Patronaat, Haarlem
19:30
Steve Harley & Cockney Rebel
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
In the Woods - Matthews Southern Comfort
Fort33, Leusden
Rico & Sticks
013, Tilburg
Within Temptation
AFAS Live, Amsterdam
Sevdaliza
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jungle By Night
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Doe Maar
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Donna Blue / John Lewis Cabot / Van Common / YVI / Yip Roc / The Tambl
Melkweg, Amsterdam
Ennio Morricone
Paleis 12, Brussel
20:00
Danny Vera
Annabel, Rotterdam
20:00
Tim Knol
De Pul, Uden
20:00
Damanek & Southern Empire
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Kayak
De Spot, Middelburg
20:00
Leif de Leeuw Band
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Oscar & The Wolf
Ziggo Dome, Amsterdam
Claw Boys Claw
Paard, Den Haag
20:00
Leonie Meijer - Hier.
De Meerpaal, Dronten
20:00
Racoon
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
The Breeders
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Siglo XX
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Overslept
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Dirty Daddies
De Weyver, Hoogwoud
20:00
Def Americans
Podium Zaamslag, Zaamslag
20:00
Town of Saints
De Amer, Amen
Green Lizard tribute to the Nineties
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Vandenberg's Moonkings
Iduna, Drachten
Kero Kero Bonito
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
metal praise
Bonfire, Dordrecht
20:00
Beyond Creation / Brought By Pain / Entheos / Gorod
Groene Engel, Oss
Soup + A Liquid Landscape
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
ELOVE
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Lipstick
Spirit of 66, Verviers
Pitfest Indoor 2018
Cafe The Spot, Erica
20:00
Leonard Bernstein - A Quiet Place
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jacob Banks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
De Kift & other music
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jasper Steverlinck
Concertgebouw, Brugge
20:00
Wintertuin
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Wat horen we als we luisteren? : Wintertuinfestival
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nothington
Bossche Brouwers aan de Vaart, 's-Hertogenbosch
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Roodkopje x Encore
Simplon, Groningen
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Intergalactic Lovers
C.C. Zomerloos, Gistel
20:00
Boomdabash
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Rockschool Unplugged
JKC Nirwana, Dronten
20:00
Rock the Opera
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen