Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Corneel
Lelystad
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Bibelot
Dordrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
21:00
De Middenstip
Epe
21:30
De Flux
Zaandam
21:30
Café de Cactus
Hengelo
21:45
Manifesto
Hoorn
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:30
Hedon
Zwolle
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Doelen
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Ludens
Voorburg
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Deurne
Deurne
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Het Dorpshuis
Nigtevecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Schaffelaartheater
Barneveld
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Time Out
Gemert
Theater Rotterdam
Rotterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Meervaart
Amsterdam
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Den Bolder
Waspik
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. De Werft
Geel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Reggehof
Goor
Wesopa Weesp
Weesp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Stroud
Putten
Spant!
Bussum
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Speeldoos
Vught
Theater De Kik
Elst
Theater Sneek
Sneek
11:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Molen De Ster
Utrecht
16:45
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
18:30
Paard
Den Haag
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
19:30
Spirit of 66
Verviers
19:45
Hedon
Zwolle
19:45
Fluor
Amersfoort
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
vrijdag 30 november 2018
21:00
Memphis Maniacs
Corneel, Lelystad
The Grand East
Hedon, Zwolle
21:00
Defunkt
Grounds, Rotterdam
21:00
iPendejo!
Altstadt, Eindhoven
21:00
Daredevils
Metropool, Hengelo
21:00
Leafs
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Davina Michelle
Bibelot, Dordrecht
21:00
Stoma, Vexation, Marching Through
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Gifter - afscheidsshow
Groene Engel, Oss
21:00
Black Hammer Voodoo
De Nieuwe Anita, Amsterdam
21:00
Chazzy Green & Band
De Middenstip, Epe
21:30
Hausmagger / KNARS
De Flux, Zaandam
21:30
Dokter Watjes
Café de Cactus, Hengelo
21:45
Amsterdam Klezmer Band
Manifesto, Hoorn
22:00
Town of Saints
Merleyn, Nijmegen
22:00
Saintseneca
Vera, Groningen
22:00
Zer00's Heroes
Gebr. De Nobel, Leiden
22:30
JAGD
Hedon, Zwolle
22:30
Handsome Harry & the Hummingbirds
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Dr. Lektroluv Presents: Elektrik World
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:00
Joachim Pastor / N'to / Stereoclip / Worakls
Doornroosje, Nijmegen
23:30
Jeroen van Koningsbrugge
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 01 december 2018
Herman van Veen
De Doelen, Rotterdam
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Aan de Slinger, Houten
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Ludens, Voorburg
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meenthe, Steenwijk
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Ellen ten Damme: Paris-Berlin
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
Posthuis Theater, Heerenveen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Deurne, Deurne
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Hoftheater, Raalte
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Fenomeen
Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Bert Gabriels - Gelukzoeker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jeroen van Merwijk - Lucky
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Schie, Schiedam
Johan Goossens - Vlam
Schaffelaartheater, Barneveld
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Beuving - Rotatie
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Parktheater, Eindhoven
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Andre Hazes Jr.
Time Out, Gemert
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Rotterdam, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Diligentia, Den Haag
00:00
Tania Kross - Kross2000
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schattelijn, Geertruidenberg
Spinvis - In Werkelijkheid
Meervaart, Amsterdam
00:00
D-Fence / DJ Paul Elstak / Mark With a K / The Viper
Doornroosje, Nijmegen
Lakshmi - Adem
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Den Bolder, Waspik
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stefano Keizers - Erg Heel
C.C. De Werft, Geel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Reggehof, Goor
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Stroud, Putten
Hadewych Minis - Minis Plus
Spant!, Bussum
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
William Boeva - Reset
De Speeldoos, Vught
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
11:00
Hocus Pocus met Alfons Alfrink Cinekid
Meervaart, Amsterdam
15:00
Hochscheid | Van Ruth | Samana
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Demi Knight
Molen De Ster, Utrecht
16:45
Tobias Borsboom
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
18:30
HINK Festival
Paard, Den Haag
19:00
Salvatore Adamo
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Maiden Day
Poppodium Volt, Sittard
19:30
The Hillbilly Moonshiners
De Bosuil, Weert
Wende
Melkweg, Amsterdam
H.E.A.T + One Desire + Shiraz Lane
Baroeg, Rotterdam
19:30
Museum
Spirit of 66, Verviers
19:45
Nielson
Hedon, Zwolle
19:45
Sven Hammond
Fluor, Amersfoort
20:00
Nathan Bell
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Maaike Ouboter
Effenaar, Eindhoven
20:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Danny Vera
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam