Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Humphrey's café
Apeldoorn
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Effenaar
Eindhoven
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
22:00
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:30
De Zwerver
Oostende
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Helling
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:15
Torpedo Theater
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Kikker
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Schuur
Haarlem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
13:00
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
zondag 02 december 2018
19:00
Zhrine (ISL) + Ulsect
Little Devil, Tilburg
15:00
Nathan Bell
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Donnie & Joost: Viraal in Carré
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Grunting Pigs
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Jazzclub French
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Wille & the Bandits
Humphrey's café, Apeldoorn
15:30
Mudita
Huistheater De Steenakker, Haps
00:00
Iris Hond - Bewogen
Het Wennekerpand, Schiedam
21:00
Jaimi Faulkner/ AlascA
Hedon, Zwolle
20:00
Kraków Loves Adana
Gigant, Apeldoorn
19:00
Dope D.O.D. / Rise of the Northstar
Gebr. De Nobel, Leiden
Alpha Blondy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Nielson
Effenaar, Eindhoven
15:00
H.E.A.T. - Special Guests City Venue
ECI Cultuurfabriek, Roermond
22:00
Lera Lynn
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Kovacs
Doornroosje, Nijmegen
18:00
Shotgun Sally
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:30
Great Lake Swimmers
De Zwerver, Oostende
Pestilence
De Pul, Uden
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Maaike Ouboter
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Klára Würtz / Timora Rosler
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
De Kleine Komedie, Amsterdam
Femke Weidema
De Kattendans, Bergeijk
20:15
MortIIs / Old Tower
De Helling, Utrecht
16:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:30
Eric Vaarzon Morel
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:00
Los Fulanos
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Alexander Hawkins/Elaine Mitchener Quartet
Bimhuis, Amsterdam
15:00
Spinvis
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Skepta
Ancienne Belgique (AB), Brussel
As I Lay Dying
013, Tilburg
maandag 03 december 2018
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
20:30
Tom Baxter
Vondelkerk, Amsterdam
19:30
Nils Frahm
Trix, Antwerpen
20:15
Jefferson Hamer
Torpedo Theater, Amsterdam
19:30
Calpurnia
Tolhuistuin, Amsterdam
Editors
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
John Cale
Theater Rotterdam, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Floralis, Lisse
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kovic
Paradiso, Amsterdam
Lewis Capaldi
Paradiso, Amsterdam
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Paradiso, Amsterdam
21:00
Nathan Bell/ assorted travellers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Aaron Carter
Melkweg, Amsterdam
Jain
Melkweg, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: The Chasing Monster [ITA]
LOLA050, Groningen
20:00
Doe Maar
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Skegss
Bitterzoet, Amsterdam
Jessie J
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 04 december 2018
20:00
Ben Howard
Vorst Nationaal, Brussel
Wolf Alice
Trix, Antwerpen
20:30
Mick Harvey
Tolhuistuin, Amsterdam
David August
TivoliVredenburg, Utrecht
Hozier
TivoliVredenburg, Utrecht
Editors
TivoliVredenburg, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater De Veste, Delft
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Nathan Bell
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jesse Terry (US) + Ruud
Sugar Factory, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Skinny Molly
Spirit of 66, Verviers
Stefano Keizers - Erg Heel
Schuur, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
20:30
Danish String Quartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jon Cleary
Paradiso, Amsterdam
Sonic Jesus
Paard, Den Haag
20:00
Tom Baxter
Paard, Den Haag
20:00
Venice
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Tania Kross - Kross2000
Orpheus, Apeldoorn
Fábia Rebordão
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Kyle
Melkweg, Amsterdam
20:00
Subsonica
Melkweg, Amsterdam
19:00
Un Prophète
Meervaart, Amsterdam
13:00
The Leisure Seeker Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Wolter Kroes
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Caroline in't Veld / Mia Stik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Racoon
Goudse Schouwburg, Gouda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
20:30
John Cale
De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Miya Folick
De Helling, Utrecht