Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Simplon
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
12:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Hoftheater
Raalte
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:30
De Zwerver
Oostende
Theater Carrousel
Ommen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Reflektor
Liège
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Singer Theater
Laren
Kubox
Kuurne
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
22:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Taverne
Bergen
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Zappa
Antwerpen
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
El Elegante
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Peppel
Zeist
Theater De Storm
Winterswijk
woensdag 31 januari 2018
20:00
Hudson Taylor
Simplon, Groningen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Koornbeurs, Franeker
19:30
Dr. Living Dead
Dynamo, Eindhoven
20:15
Laura van Dolron - Liefhebben
Cultura, Ede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Miroca Paris
Burgerweeshuis, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jake Bugg
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Leon van der Zanden - Kameleon
Chassé Theater, Breda
Danny Vera
De Kattendans, Bergeijk
22:00
Luca D'Alberto
Paradiso, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Marcin Wasilewski Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Grapell
Sugar Factory, Amsterdam
Nils Frahm
Paradiso, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
12:30
James Oesi
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
donderdag 01 februari 2018
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hollywood Undead
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Wantigga
EKKO, Utrecht
Motionless in White
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Memphis Maniacs / Kamerata Zuid strijkorkest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cradle Of Filth + Moonspell
013, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Kagoule
V11, Rotterdam
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Hoftheater, Raalte
20:00
Magnapop
Nijdrop, Opwijk
20:30
Baba Zula
De Zwerver, Oostende
Pieter Derks - Spot
Theater Carrousel, Ommen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Lindenberg Theater, Nijmegen
Triggerfinger
Reflektor, Liège
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Anvil
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Stef Bos - Kern
Singer Theater, Laren
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Boerderij, Huizen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Laura Sjin
Vorstin, Hilversum
20:30
Vurro
Metropool, Hengelo
20:15
Percossa - BAM!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
22:00
David Nance
Vera, Groningen
20:00
Daniel Docherty
De Oosterpoort, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Otis Gibbs
Podium 't Beest, Goes
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
Herman van Veen
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Prince Tribute Band
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Matteo Mijderwijk: Lay Down and Listen II
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Mister and Mississippi
Altstadt, Eindhoven
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Meerpaal, Dronten
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fuad Hassen - Held
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
B@ Den Haag met Vain Louie + Temple Renegade
Paard, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
The Kik - Hertaalt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
20:00
Kutmah / Samiyam
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Architects
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Grapell
Mezz, Breda
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Chassé Theater, Breda
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Dandy Devils Inc.
Taverne, Bergen
Danny Vera
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
King King
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lord Huron
Trix, Antwerpen
20:00
Falling In Reverse
Zappa, Antwerpen
22:15
Alfa Mist
Paradiso, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
James Oesi / Kay Sleking
El Elegante, Amsterdam
20:00
Diron Animal
Pllek, Amsterdam
Nada Surf
Melkweg, Amsterdam
Nils Frahm
Paradiso, Amsterdam
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Avi On Fire / The Howlin'
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Beryl Anne
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 02 februari 2018
20:30
Infloyd
Hedon, Zwolle
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
King King
Boerderij, Zoetermeer
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Magnapop
De Peppel, Zeist
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Storm, Winterswijk