Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Biebob
Vosselaar
ACU
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:15
013
Tilburg
20:30
Stathe
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Ahoy
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Paard
Den Haag
20:30
De Zwerver
Oostende
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
013
Tilburg
20:00
Taverne
Bergen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Kattendans
Bergeijk
22:00
Vera
Groningen
20:00
Pllek
Amsterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Zappa
Antwerpen
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Mezz
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
El Elegante
Amsterdam
Kubox
Kuurne
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
V11
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Luxor Live
Arnhem
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Nijdrop
Opwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Altstadt
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Spant!
Bussum
20:15
Singer Theater
Laren
Theater De Boerderij
Huizen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Reflektor
Liège
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
EKKO
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
BREStheater
Brielle
Grenswerk
Venlo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Groene Engel
Oss
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
woensdag 31 januari 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Miroca Paris
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Motionless in White
Biebob, Vosselaar
Mozes and the Firstborn
ACU, Utrecht
Nils Frahm
Paradiso, Amsterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:15
Salive + Crazy Town
013, Tilburg
20:30
Stathe Sessie: Innersoul
Stathe, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
William Boeva - Reset
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 01 februari 2018
22:15
Alfa Mist
Paradiso, Amsterdam
20:00
Anvil
Gebr. De Nobel, Leiden
Architects
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:00
Avi On Fire / The Howlin'
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
B@ Den Haag met Vain Louie + Temple Renegade
Paard, Den Haag
20:30
Baba Zula
De Zwerver, Oostende
21:00
Beryl Anne
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cradle Of Filth + Moonspell
013, Tilburg
20:00
Dandy Devils Inc.
Taverne, Bergen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daniel Docherty
De Oosterpoort, Groningen
Danny Vera
De Kattendans, Bergeijk
22:00
David Nance
Vera, Groningen
20:00
Diron Animal
Pllek, Amsterdam
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
Hoftheater, Raalte
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Falling In Reverse
Zappa, Antwerpen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Chassé Theater, Breda
Fuad Hassen - Held
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Grapell
Mezz, Breda
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Cpunt Theater, Hoofddorp
Herman van Veen
ATLAS Theater, Emmen
Hollywood Undead
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
James Oesi / Kay Sleking
El Elegante, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Kagoule
V11, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
20:15
King King
Luxor Live, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Kutmah / Samiyam
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Laura Sjin
Vorstin, Hilversum
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Lord Huron
Trix, Antwerpen
20:00
Magnapop
Nijdrop, Opwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Matteo Mijderwijk: Lay Down and Listen II
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Memphis Maniacs / Kamerata Zuid strijkorkest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Mister and Mississippi
Altstadt, Eindhoven
Motionless in White
TivoliVredenburg, Utrecht
Nada Surf
Melkweg, Amsterdam
Nils Frahm
Paradiso, Amsterdam
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Meerpaal, Dronten
20:00
Otis Gibbs
Podium 't Beest, Goes
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Percossa - BAM!
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Prince Tribute Band
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
20:15
Stef Bos - Kern
Singer Theater, Laren
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Boerderij, Huizen
The Kik - Hertaalt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Triggerfinger
Reflektor, Liège
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:30
Vurro
Metropool, Hengelo
19:30
Wantigga
EKKO, Utrecht
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 02 februari 2018
20:00
5 jaar Heksenhamer met oa Willie Darktrousers, Hilbrandt
Podium Asteriks, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen
BREStheater, Brielle
Anvil
Grenswerk, Venlo
20:15
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Oosterpoort, Groningen
Bettie Serveert
Groene Engel, Oss
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Theater 't Onderdak, Sassenheim