Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Meester
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:45
Melkweg
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Evertshuis
Bodegraven
C.C. De steiger Boom
Boom
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Mezz
Breda
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
4AD
Diksmuide
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
21:30
Altstadt
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
NEST
Gent
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:45
Podium 't Beest
Goes
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Estrado
Harderwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Metropool
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Manifesto
Hoorn
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
De Kreun
Kortrijk
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
MECC
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Spot
Middelburg
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Monts
Noordbroek
20:15
Veluvine
Nunspeet
S.C.C. De Enck
Oirschot
21:00
De Zwerver
Oostende
De Kunstgreep
Oostzaan
Dok6
Panningen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Ontmoetingscentrum Tielen
Tielen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
zaterdag 03 februari 2018
20:00
Bek vol Zand
Paco Plumtrek, Almelo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Rapalje
De Meester, Almere
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Swingin' Harlem
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:45
Vintage Fangs
Melkweg, Amsterdam
21:00
Hookworms
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Mike Reed's Flesh and Bones
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
20:30
Taradhin Minimal
Amstelkerk, Amsterdam
GhostPoet
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Bone Thugs-N-Harmony
Melkweg, Amsterdam
Other Futures
Melkweg, Amsterdam
19:30
Tjens Matic
Trix, Antwerpen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
The Kik - Hertaalt
Schaffelaartheater, Barneveld
René van Meurs - Ik beloof niks
Schaffelaartheater, Barneveld
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Evertshuis, Bodegraven
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De steiger Boom, Boom
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
20:00
The Wooden Sky
Mezz, Breda
16:00
Jeroen Kant
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:00
Magnapop
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Magnapop
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
MGMT
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater De Veste, Delft
20:15
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Symphonic Junction: Residentie Orkest feat. Lucas Hamming
Paard, Den Haag
20:00
Sarah-Jane
Paard, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
20:00
David Nance
4AD, Diksmuide
21:00
Clan Of Xymox
Bibelot, Dordrecht
20:30
Piepschuim
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Superstijl
Bibelot, Dordrecht
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Gerard van Maasakkers
Cultura, Ede
21:30
The Artificial
Altstadt, Eindhoven
21:00
DJ RMFH
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Peter Kuipers Munneke & Ralph van Raat
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Cambrian
PopEi, Eindhoven
20:00
David Galle / Dries Heyneman
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
philharmonie zuidnederland: Sibelius en Grieg omarmen Brahms
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Soundos - Niets te verliezen
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Sofi Tukker
NEST, Gent
20:00
Stef Kamil Carlens
Handelsbeurs, Gent
20:45
The Circle Remains
Podium 't Beest, Goes
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
New Cool Collective
Patronaat, Haarlem
20:15
Prince Tribute Band
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Percossa - BAM!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Dave Vermeulen & Voltage
Estrado, Harderwijk
20:30
Otis Gibbs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Bizkit Park
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:00
LIVE: Vernon EP-Release + support van Smegmatics
Muziekcafé Helmond, Helmond
Anvil
Metropool, Hengelo
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
While my Guitar Gently Weeps: A Tribute to George Harrison
Het Podium, Hoogeveen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
King King
Manifesto, Hoorn
Fleddy Melculy
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater Kerkrade, Kerkrade
The Bootleg Beatles
De Kreun, Kortrijk
20:00
OneTwoThreeFour
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Singer Theater, Laren
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Avi On Fire / The Howlin'
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Carmina Burana
MECC, Maastricht
Herman van Veen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mamilla
De Spot, Middelburg
Vincent Geers - Als beste getest
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
2manydjs
Doornroosje, Nijmegen
Mandolin Orange
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Broederliefde
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
20:15
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
William Boeva - Reset
S.C.C. De Enck, Oirschot
21:00
Jesca Hoop + Catbug
De Zwerver, Oostende
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kunstgreep, Oostzaan
Ntjam Rosie
Dok6, Panningen
21:00
Eefje De Visser
Rotown, Rotterdam
21:00
Meat Wave
V11, Rotterdam
20:30
Giraffage
BIRD, Rotterdam
20:00
The Dolmen
Baroeg, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Stef Bos - Kern
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Zonder verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Meenthe, Steenwijk
Marco Lopes - Moedt
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Brassband Kempenzonen Tielen
Ontmoetingscentrum Tielen, Tielen
20:00
Yung Internet
Hall Of Fame, Tilburg