Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
14:45
Theater De Veste
Delft
11:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Musicon
Den Haag
20:00
Munttheater
Weert
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
19:00
013
Tilburg
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Vooruit
Gent
22:00
Vera
Groningen
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Concordia
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
The Cave
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Wennekerpand
Schiedam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Grounds
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
EKKO
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Singer
Rijkevorsel
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
woensdag 07 februari 2018
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Spot
Theater De Willem, Papendrecht
14:45
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater De Veste, Delft
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Veste, Delft
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Hong Kong Dong
Sugar Factory, Amsterdam
Nick & Simon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:30
Karsu
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Johnny Dowd / Melle de Boer
Patronaat, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Binkbeats
Paradiso, Amsterdam
20:00
Morgan Heritage
Paard, Den Haag
20:15
Mikhail Pletnev
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Boo!
Musicon, Den Haag
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Munttheater, Weert
19:30
Maleek Berry
Melkweg, Amsterdam
19:30
Josh Kelley
Melkweg, Amsterdam
20:00
Magnapop
Little Devil, Tilburg
155 / Artvark / Binkbeats - Pulse
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
20:00
Stef Bos - Kern
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen
De Harmonie, Leeuwarden
The Bootleg Beatles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Thomas Smith - Strak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Mambo Kurt
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Henk Kraaijeveld
Bimhuis, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Eric Vloeimans & Will Holshouser
Beauforthuis, Austerlitz
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Khalid
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Kaia Kater
013, Tilburg
donderdag 08 februari 2018
20:00
Green Lizard
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Triggerfinger
Vooruit, Gent
22:00
Carlton Melton
Vera, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
20:30
Morgan Heritage
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Harry Sacksioni
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zinin, Nijverdal
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Stef Bos - Kern
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Leest, Waalwijk
The Kik - Hertaalt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kampanje, Den Helder
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
New Deadline
The Cave, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
155 / Artvark Saxophone Quartet / Binkbeats - Pulse
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Almere, Almere
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
22:15
The Dubbeez
Paradiso, Amsterdam
20:00
Benjamin Fro
Paradiso, Amsterdam
20:00
Galantis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Johnny Dowd & Melle de Boer
Paard, Den Haag
20:00
Goeiemiddag! / Man Up! / `t Vlaggenschip
P60, Amstelveen
20:30
Herman Brood Academie on Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Beethoven @ Neushoorn: Symfonie nr. 5 door het NNO
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Escape the Fate
Melkweg, Amsterdam
18:30
Coasts / The Hunna
Melkweg, Amsterdam
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Junushoff Theater, Wageningen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
Danny Vera
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Het Klooster, Woerden
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Flint, Amersfoort
Aestrid (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Lee Fields & The Expressions
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Magnapop
De Singer, Rijkevorsel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kattendans, Bergeijk