Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:45
Doornroosje
Nijmegen
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Hedon
Zwolle
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
Humphrey's café
Apeldoorn
16:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Maaspodium
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Oostblok
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
12:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Perron-3
Rosmalen
16:00
Poppodium Volt
Sittard
16:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Floralis
Lisse
19:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Torpedo Theater
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
17:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cacaofabriek
Helmond
De Domijnen
Sittard
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Meervaart
Amsterdam
13:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
zondag 02 december 2018
19:45
Kovacs
Doornroosje, Nijmegen
15:00
H.E.A.T. - Special Guests City Venue
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Nielson
Effenaar, Eindhoven
Alpha Blondy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
Dope D.O.D. / Rise of the Northstar
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Kraków Loves Adana
Gigant, Apeldoorn
21:00
Jaimi Faulkner/ AlascA
Hedon, Zwolle
00:00
Iris Hond - Bewogen
Het Wennekerpand, Schiedam
15:30
Mudita
Huistheater De Steenakker, Haps
Wille & the Bandits
Humphrey's café, Apeldoorn
16:00
Jazzclub French
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:30
Grunting Pigs
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
Donnie & Joost: Viraal in Carré
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Nathan Bell
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
19:00
Zhrine (ISL) + Ulsect
Little Devil, Tilburg
20:00
Tom Baxter
Luxor Live, Arnhem
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz
Maaspodium, Rotterdam
Tom Walker
Melkweg, Amsterdam
22:00
Lera Lynn
Merleyn, Nijmegen
20:15
Purper - Purper's Passie
Munttheater, Weert
20:00
Venice
Musis, Arnhem
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
Innersoul
Oostblok, Amsterdam
20:00
Holy Bouncer
Paard, Den Haag
Buffalo Tom
Paradiso, Amsterdam
12:00
Sofie Winterson
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Fleshtones
Patronaat, Haarlem
Caliban
Patronaat, Haarlem
20:30
Mathilde Santing - Renaissance
Perron-3, Rosmalen
16:00
Jimmy Rosenberg
Poppodium Volt, Sittard
16:00
The Delgado Brothers
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Musical Box presents A Genesis Extravaganza
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Jacqueline Govaert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Racoon
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show
Theater aan het Spui, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Dakota, Den Haag
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater de Schalm, Veldhoven
15:00
Michiel Borstlap - Georg
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Sangre De Muerdago
TivoliVredenburg, Utrecht
Anthony B.
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rauelsson / Tatu Rönkkö
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ryley Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
Thomas Azier
Vera, Groningen
maandag 03 december 2018
Jessie J
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Skegss
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Doe Maar
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: The Chasing Monster [ITA]
LOLA050, Groningen
19:00
Aaron Carter
Melkweg, Amsterdam
Jain
Melkweg, Amsterdam
21:00
Nathan Bell/ assorted travellers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Kovic
Paradiso, Amsterdam
Lewis Capaldi
Paradiso, Amsterdam
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Floralis, Lisse
19:00
John Cale
Theater Rotterdam, Rotterdam
Editors
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Calpurnia
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Jefferson Hamer
Torpedo Theater, Amsterdam
19:30
Nils Frahm
Trix, Antwerpen
20:30
Tom Baxter
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
dinsdag 04 december 2018
17:00
Kreator
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Árstíðir
Cacaofabriek, Helmond
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Domijnen, Sittard
Miya Folick
De Helling, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
John Cale
De Oosterpoort, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
20:00
Racoon
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Caroline in't Veld / Mia Stik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Wolter Kroes
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Un Prophète
Meervaart, Amsterdam
13:00
The Leisure Seeker Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
20:00
Kyle
Melkweg, Amsterdam
20:00
Subsonica
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Fábia Rebordão
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Tania Kross - Kross2000
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Venice
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sonic Jesus
Paard, Den Haag
20:00
Tom Baxter
Paard, Den Haag
20:00
Jon Cleary
Paradiso, Amsterdam
20:30
Danish String Quartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven