Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Munttheater
Weert
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
De Pul
Uden
Effenaar
Eindhoven
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
20:15
De Helling
Utrecht
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Perron-3
Rosmalen
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
CHV Noordkade
Veghel
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Gigant
Apeldoorn
19:45
Doornroosje
Nijmegen
16:00
De Maaspoort
Venlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:00
Poppodium Volt
Sittard
16:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
16:00
Oostblok
Amsterdam
15:00
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:30
De Zwerver
Oostende
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
013
Tilburg
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
LOLA050
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Paradiso
Amsterdam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Floralis
Lisse
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Torpedo Theater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
13:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Melkweg
Amsterdam
Schuur
Haarlem
Paard
Den Haag
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Theater De Veste
Delft
De Domijnen
Sittard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Kikker
Utrecht
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
De Helling
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
zondag 02 december 2018
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Sangre De Muerdago
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ryley Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rauelsson / Tatu Rönkkö
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Racoon
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Munttheater, Weert
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show
Theater aan het Spui, Den Haag
Pestilence
De Pul, Uden
Nielson
Effenaar, Eindhoven
15:00
Nathan Bell
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
15:30
Mudita
Huistheater De Steenakker, Haps
20:15
MortIIs / Old Tower
De Helling, Utrecht
15:00
Michiel Borstlap - Georg
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Mathilde Santing - Renaissance
Perron-3, Rosmalen
15:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Maaike Ouboter
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Los Fulanos
CHV Noordkade, Veghel
22:00
Lera Lynn
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Lera Lynn
Merleyn, Nijmegen
20:00
Kraków Loves Adana
Gigant, Apeldoorn
19:45
Kovacs
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Klára Würtz / Timora Rosler
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:00
Jimmy Rosenberg
Poppodium Volt, Sittard
16:00
Jazzclub French
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Jacqueline Govaert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Iris Hond - Bewogen
Het Wennekerpand, Schiedam
16:00
Innersoul
Oostblok, Amsterdam
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Holy Bouncer
Paard, Den Haag
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
H.E.A.T. - Special Guests City Venue
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:30
Grunting Pigs
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:30
Great Lake Swimmers
De Zwerver, Oostende
Femke Weidema
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Eric Vaarzon Morel
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Dope D.O.D. / Rise of the Northstar
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Donnie & Joost: Viraal in Carré
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Oosterpoort, Groningen
Caliban
Patronaat, Haarlem
Buffalo Tom
Paradiso, Amsterdam
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Muziekgieterij, Maastricht
As I Lay Dying
013, Tilburg
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anthony B.
TivoliVredenburg, Utrecht
Alpha Blondy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Alexander Hawkins/Elaine Mitchener Quartet
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Jaimi Faulkner/ AlascA
Hedon, Zwolle
maandag 03 december 2018
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Tom Baxter
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Skegss
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Nils Frahm
Trix, Antwerpen
21:00
Nathan Bell/ assorted travellers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Live at LOLA: The Chasing Monster [ITA]
LOLA050, Groningen
Lewis Capaldi
Paradiso, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
Kovic
Paradiso, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Floralis, Lisse
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Paradiso, Amsterdam
19:00
John Cale
Theater Rotterdam, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jessie J
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Jefferson Hamer
Torpedo Theater, Amsterdam
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jain
Melkweg, Amsterdam
Editors
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Doe Maar
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Calpurnia
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Aaron Carter
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 04 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Wolter Kroes
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wolf Alice
Trix, Antwerpen
20:00
Venice
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:00
Un Prophète
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tom Baxter
Paard, Den Haag
13:00
The Leisure Seeker Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Kross2000
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Subsonica
Melkweg, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Schuur, Haarlem
Sonic Jesus
Paard, Den Haag
20:00
Skinny Molly
Spirit of 66, Verviers
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Domijnen, Sittard
Richard Groenendijk - Om Alles!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Racoon
Goudse Schouwburg, Gouda
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
20:30
Nathan Bell
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Miya Folick
De Helling, Utrecht
20:30
Mick Harvey
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Kyle
Melkweg, Amsterdam
17:00
Kreator
Ancienne Belgique (AB), Brussel