Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Estrado
Harderwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Metropool
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Manifesto
Hoorn
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
De Kreun
Kortrijk
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
MECC
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Spot
Middelburg
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Monts
Noordbroek
20:15
Veluvine
Nunspeet
S.C.C. De Enck
Oirschot
21:00
De Zwerver
Oostende
De Kunstgreep
Oostzaan
Dok6
Panningen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Ontmoetingscentrum Tielen
Tielen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
013
Tilburg
De Warande
Turnhout
21:00
Stathe
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Munttheater
Weert
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
21:30
De Flux
Zaandam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Kavka
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Luxor Live
Arnhem
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
16:00
Theater Dina
Dedemsvaart
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Iduna
Drachten
20:15
Cultura
Ede
17:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
NEST
Gent
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Vorstin
Hilversum
15:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Muziekgieterij
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
zaterdag 03 februari 2018
20:15
Percossa - BAM!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Dave Vermeulen & Voltage
Estrado, Harderwijk
20:30
Otis Gibbs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Bizkit Park
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:00
LIVE: Vernon EP-Release + support van Smegmatics
Muziekcafé Helmond, Helmond
Anvil
Metropool, Hengelo
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
While my Guitar Gently Weeps: A Tribute to George Harrison
Het Podium, Hoogeveen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
King King
Manifesto, Hoorn
Fleddy Melculy
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater Kerkrade, Kerkrade
The Bootleg Beatles
De Kreun, Kortrijk
20:00
OneTwoThreeFour
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Singer Theater, Laren
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Avi On Fire / The Howlin'
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Carmina Burana
MECC, Maastricht
Herman van Veen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mamilla
De Spot, Middelburg
Vincent Geers - Als beste getest
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
2manydjs
Doornroosje, Nijmegen
Mandolin Orange
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Broederliefde
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
20:15
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
William Boeva - Reset
S.C.C. De Enck, Oirschot
21:00
Jesca Hoop + Catbug
De Zwerver, Oostende
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kunstgreep, Oostzaan
Ntjam Rosie
Dok6, Panningen
21:00
Eefje De Visser
Rotown, Rotterdam
21:00
Meat Wave
V11, Rotterdam
20:30
Giraffage
BIRD, Rotterdam
20:00
The Dolmen
Baroeg, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Stef Bos - Kern
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Zonder verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Meenthe, Steenwijk
Marco Lopes - Moedt
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Brassband Kempenzonen Tielen
Ontmoetingscentrum Tielen, Tielen
20:00
Yung Internet
Hall Of Fame, Tilburg
Steel Panther
013, Tilburg
Millionaire
De Warande, Turnhout
21:00
The Mighty Breaks
Stathe, Utrecht
20:30
Grapell
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Wang Wen
De Helling, Utrecht
The Analogues
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jake Bugg
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
Leon van der Zanden - Kameleon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Blind Ego / Lesoir
Grenswerk, Venlo
21:00
The Doors in Concert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
De Hobbyisten
De Piek, Vlissingen
20:00
The Explosion Rockets
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Munttheater, Weert
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lebbis - De Bovengrens
Het Klooster, Woerden
21:30
Lilian Vieira Grupo
De Flux, Zaandam
20:00
De Raad van Toezicht / Marutyri
Boerderij, Zoetermeer
zondag 04 februari 2018
20:15
Inon Barnatan
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
KRUPA & the Genes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Joe Henry
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Carmen Consoli
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Broederliefde
Melkweg, Amsterdam
Other Futures
Melkweg, Amsterdam
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Meat Wave
Kavka, Antwerpen
The Bootleg Beatles
De Roma, Antwerpen
16:15
February Moon
Gigant, Apeldoorn
16:00
Otis Gibbs
Luxor Live, Arnhem
17:30
Kristina Fuchs - Linden
Beauforthuis, Austerlitz
14:00
Matinee: Robsjop
PlusEtage, Baarle-Nassau
16:00
Frank Blueka
Theater Dina, Dedemsvaart
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Massada
Iduna, Drachten
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Cultura, Ede
17:30
Matchbox
Café Wilhelmina, Eindhoven
15:00
Elisabeth daniel
PopEi, Eindhoven
14:15
Academy of St Martin in the Fields & Arthur & Lucas Jussen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:15
VOF de Kunst (4+): Vanaf hier nog vijf kwartier!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:15
Beth & Flo / Claudette Verhulst / Elsbet Remijn
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Pale Waves
NEST, Gent
20:00
Magnapop
Nieuwe Nor, Heerlen
15:30
Greasy Tree
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Americana Rising 2018
Vorstin, Hilversum
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Blind Ego / Lesoir
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
John Judkins / Scott Kelly
Gebr. De Nobel, Leiden
Mother's Finest
Muziekgieterij, Maastricht
Jake Bugg
Doornroosje, Nijmegen