Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Vera
Groningen
20:00
EM2
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Metropool
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater De Verwachting
Ritthem
21:00
V11
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
013
Tilburg
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Kikker
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Spirit of 66
Verviers
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
De Poorterij
Zaltbommel
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Bitterzoet
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
Trix
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
23:45
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
New Café Image
Assen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Magasin 4
Brussel
donderdag 06 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Still Corners
Vera, Groningen
20:00
DeWolff
EM2, Groningen
20:00
Venice
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Altın Gün
Patronaat, Haarlem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Toon Tellegen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
philharmonie zuidnederland - Tsjaikovski versiert Mozart
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Dawn Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Marduk
Metropool, Hengelo
20:30
Kim Janssen
Vorstin, Hilversum
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
La Coka Nostra
Gebr. De Nobel, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Tania Kross - Kross2000
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Thomas Acda - Motel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jacqueline Govaert
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
The Bluebirds
Theater De Willem, Papendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Verwachting, Ritthem
21:00
Holy Bouncer
V11, Rotterdam
Nathan Bell
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Rilan & The Bombardiers
Rotown, Rotterdam
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down
BIRD, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Jasper Steverlinck
013, Tilburg
20:30
Feng Suave
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Esther Groenenberg - Carole King - A Natural Woman
Markant Uden, Uden
20:30
Roxeanne Hazes
EKKO, Utrecht
20:00
De Warme Winkel & het Nederlands Kamerkoor - Gesualdo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Fábia Rebordão
TivoliVredenburg, Utrecht
Hinds
De Helling, Utrecht
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
20:15
Lebbis - De Bovengrens
De Maaspoort, Venlo
20:00
The Trongone Band
Spirit of 66, Verviers
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Munttheater, Weert
Martijn Kardol - Bang
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Poorterij, Zaltbommel
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Musiater, Zevenaar
Arie & Silvester - Wie?!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
The Travoltas
Hedon, Zwolle
Johan
Hedon, Zwolle
vrijdag 07 december 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cold Turkey - Album presentatie
Podium Victorie, Alkmaar
Clawfinger
Podium Victorie, Alkmaar
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Golden Palace
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Freakout 36UP: Freakout Partyband & DJ's
De Meester, Almere
20:00
Candy Dulfer
Fluor, Amersfoort
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
DeWolff
P60, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:30
André Power
Melkweg, Amsterdam
22:00
Fata Boom
Paradiso, Amsterdam
Shame
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nik Bärtsch’s Ronin
Bimhuis, Amsterdam
20:15
R&B Oldskool hits 80/90 John Williams, Sharon Doorson e.a.
Meervaart, Amsterdam
Muziekfeest van het jaar
Ziggo Dome, Amsterdam
For I Am King
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mac Ayres
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stef Kamil Carlens
Vondelkerk, Amsterdam
Terror
Melkweg, Amsterdam
20:00
Trevor Hall + Special Guest Will Evans
Melkweg, Amsterdam
Scooter
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Nathan Ball
Bitterzoet, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
The War On Drugs
Sportpaleis, Antwerpen
A Perfect Circle
Lotto Arena, Antwerpen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Trix, Antwerpen
20:00
Jacqueline Govaert
Orpheus, Apeldoorn
23:45
Vunzige Deuntjes
Luxor Live, Arnhem
Altın Gün
Luxor Live, Arnhem
Michelle David & The Gospel Sessions
Luxor Live, Arnhem
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
The Atavists
New Café Image, Assen
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater de Speeldoos, Baarn
Nathan Bell
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
Jan Beuving - Rotatie
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
George Harrison 75 Tribute
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Tangarine
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Johan
Mezz, Breda
Clean Pete
Mezz, Breda
20:00
Adult. / Dive
Magasin 4, Brussel