Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Maaspoort
Venlo
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Vorstin
Hilversum
Junushoff Theater
Wageningen
19:00
Willemeen
Arnhem
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Melkweg
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Hedon
Zwolle
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
00:00
Het Musiater
Zevenaar
20:30
013
Tilburg
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
V11
Rotterdam
De Helling
Utrecht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Melkweg
Amsterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Metropool Enschede
Enschede
Koninklijk Circus
Brussel
Charlatan
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
EM2
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Patronaat
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Paradiso
Amsterdam
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Schakel
Waregem
23:45
Luxor Live
Arnhem
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Agnietenhof
Tiel
P3
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
Bibelot
Dordrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Simplon
Groningen
19:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater De Omval
Diemen
New Café Image
Assen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Pul
Uden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Lux
Nijmegen
Paard
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
Kaffee 't Hof
Middelburg
20:15
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Mythe
Goes
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
donderdag 06 december 2018
20:00
Mallu Magalhães
Melkweg, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lenette van Dongen - Paradijskleier
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lebbis - De Bovengrens
De Maaspoort, Venlo
19:30
Launch
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
La Coka Nostra
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Kim Janssen
Vorstin, Hilversum
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Junushoff Theater, Wageningen
19:00
Kalmah (fin) + Vreid (no) + Slegest (no)
Willemeen, Arnhem
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
De Kleine Willem, Enschede
Johnny Marr
Melkweg, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater 't Speelhuis, Helmond
Johan
Hedon, Zwolle
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Michelle David
Orangerie, 's-Hertogenbosch
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Jasper Steverlinck
013, Tilburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jacqueline Govaert
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Holy Bouncer
V11, Rotterdam
Hinds
De Helling, Utrecht
20:00
Herman Brood Academie
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Green Lizard tribute to the Nineties
Melkweg, Amsterdam
20:15
Gare Du Nord
Luxor Live, Arnhem
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Feng Suave
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Fábia Rebordão
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Esther Groenenberg - Carole King - A Natural Woman
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Bussel, Oosterhout
Eek-A-Mouse
Metropool Enschede, Enschede
Editors
Koninklijk Circus, Brussel
Donnie (NL)
Charlatan, Gent
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
DeWolff
EM2, Groningen
20:00
De Warme Winkel & het Nederlands Kamerkoor - Gesualdo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
De Dijk
Effenaar, Eindhoven
20:00
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
20:00
Buma Boy Edgar Prijs 2018
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Blaudzun
Podium Victorie, Alkmaar
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Altın Gün
Patronaat, Haarlem
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alan Walker
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 07 december 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
William Boeva - Reset
C.C. De Schakel, Waregem
23:45
Vunzige Deuntjes
Luxor Live, Arnhem
20:00
Voltage: Tom Petty tribute
The BOX, Hilvarenbeek
20:00
Venice
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agnietenhof, Tiel
Vandenberg's Moonkings
P3, Purmerend
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Hoftheater, Raalte
Tusky
Bibelot, Dordrecht
20:00
Trevor Hall + Special Guest Will Evans
Melkweg, Amsterdam
21:00
Town of Saints + The First Wolf
V11, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater Zinin, Nijverdal
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Thijs Kemperink - Bonje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
The War On Drugs
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
The Travoltas
Simplon, Groningen
19:30
The Ten Bells
Nieuwe Nor, Heerlen
The Prodigy
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
The Mauskovic Dance Band
BIRD, Rotterdam
20:00
The Damned Few
Metropool, Hengelo
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater De Omval, Diemen
The Atavists
New Café Image, Assen
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
ATLAS Theater, Emmen
Terror
Melkweg, Amsterdam
20:30
Tania Kross - Kross2000
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tangarine
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
T-99 / The Trongone Band
De Pul, Uden
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Suzan & Freek
Lux, Nijmegen
Still Corners
Paard, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Stef Kamil Carlens
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Spock's Beard & Flower Kings Revisited
Boerderij, Zoetermeer
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Slow Crush
Kaffee 't Hof, Middelburg
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Mythe, Goes
Shame
Paradiso, Amsterdam
Scooter
AFAS Live, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Meenthe, Steenwijk