Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:30
Groene Engel
Oss
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Grounds
Rotterdam
16:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Paradox
Tilburg
20:00
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
15:00
De Bosuil
Weert
12:00
Munttheater
Weert
16:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
De Knoet
Aarschot
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Trix
Antwerpen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Effenaar
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Bootstraat
Hasselt
Dorpshuis Heerde
Heerde
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Agnietenhof
Tiel
20:30
dB's
Utrecht
20:00
Munttheater
Weert
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
14:45
Theater De Veste
Delft
11:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
21:00
Musicon
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
21:30
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Little Devil
Tilburg
19:00
013
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
zondag 04 februari 2018
15:30
Sunday Sessions: Sven Guelen & friends in Groene Engel
Groene Engel, Oss
18:00
Bandeville
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
David Ramirez
Grounds, Rotterdam
16:00
Woiski vs. Woiski van Orkater
Theater Zuidplein, Rotterdam
16:00
Comaniac / Dr. Living Dead / Razend / Rezet
Baroeg, Rotterdam
Danny Vera
Theater Walhalla, Rotterdam
15:30
Brooks Williams
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Sarah-Jane
Paradox, Tilburg
20:00
Suzan & Freek
013, Tilburg
19:00
Anvil
Little Devil, Tilburg
20:30
Charlie Parr
EKKO, Utrecht
20:15
Amparanoia
De Helling, Utrecht
15:00
King King
De Bosuil, Weert
12:00
Matangi Kwartet
Munttheater, Weert
16:00
Billie - Lady Sings the Blues
Schouwburg Odeon, Zwolle
maandag 05 februari 2018
20:00
Otis Gibbs
De Knoet, Aarschot
Sarah-Jane
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
22:00
Sextile
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mandolin Orange
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
SYML
Paradiso, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
19:30
Picture This
Melkweg, Amsterdam
Ntjam Rosie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Belle and Sebastian
De Roma, Antwerpen
19:30
The Menzingers
Trix, Antwerpen
20:00
Joe Henry
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
20:15
Academy of St Martin in the Fields & Arthur en Lucas Jussen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Bootleg Beatles
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
20:00
In Aetherium / Lucifericon / Soulburn
Baroeg, Rotterdam
dinsdag 06 februari 2018
20:30
Otis Gibbs
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Gus Dapperton
Paradiso, Amsterdam
20:00
Illa J
Melkweg, Amsterdam
20:00
Peach Pit
Paradiso, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Hollywood Undead
Trix, Antwerpen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Galantis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Accept
Effenaar, Eindhoven
20:00
Percossa - BAM!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Morgan Heritage
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Nick & Simon
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Magnapop
Bootstraat, Hasselt
Pieter Derks - Spot
Dorpshuis Heerde, Heerde
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Zonder verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
20:30
DBUK
dB's, Utrecht
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Munttheater, Weert
woensdag 07 februari 2018
12:30
Lunchconcert: Lotus Klinkspoor
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Percossa - BAM!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Henk Kraaijeveld
Bimhuis, Amsterdam
Khalid
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Binkbeats
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hong Kong Dong
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Maleek Berry
Melkweg, Amsterdam
19:30
Josh Kelley
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Eric Vloeimans & Will Holshouser
Beauforthuis, Austerlitz
The Bootleg Beatles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:30
Karsu
Podium Hoge Woerd, De Meern
14:45
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater De Veste, Delft
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Veste, Delft
21:00
Boo!
Musicon, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
20:00
Morgan Heritage
Paard, Den Haag
21:00
Mambo Kurt
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Mikhail Pletnev
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
21:30
Amsterdam Klezmer Band
Vera, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Johnny Dowd / Melle de Boer
Patronaat, Haarlem
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Smith - Strak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fulcotheater, IJsselstein
Herman van Veen
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Spot
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Otis Gibbs
Theater Walhalla, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Stef Bos - Kern
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
20:00
Magnapop
Little Devil, Tilburg
19:00
Kaia Kater
013, Tilburg
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Schalm, Veldhoven