Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Molen De Ster
Utrecht
19:30
Mezz
Breda
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
11:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
23:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Luxor Live
Arnhem
11:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Koorenhuis
Den Haag
Koningshof
Maassluis
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Grote Kerk Naarden
Naarden
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Gigant
Apeldoorn
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Flint
Amersfoort
EKKO
Utrecht
15:30
Effenaar
Eindhoven
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:30
De Spot
Middelburg
De Reggehof
Goor
20:30
De Pul
Uden
20:30
De Peppel
Zeist
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Machinist
Rotterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Eendracht
Gemert
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Amer
Amen
20:15
Cultura
Ede
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
City Lido
Groenlo
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
C.C. De Kei
Reusel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
21:30
Blues/Rock Café Under The Bridge
Alphen aan den Rijn
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
22:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
't Ukien
Kampen
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
16:00
Vorstin
Hilversum
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Karoessel
Geleen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
15:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 15 december 2018
20:30
Ntjam Rosie
Molen De Ster, Utrecht
19:30
At First / Extremities / Kid Harlequin
Mezz, Breda
The Overslept
Merleyn, Nijmegen
20:00
Sad Lovers & Giants / Adult.
Melkweg, Amsterdam
19:30
Woodie Smalls
Melkweg, Amsterdam
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
20:15
Erik van Muiswinkel - De oplossing
Meervaart, Amsterdam
11:00
De grote boze vos & andere verhalen Cinekid
Meervaart, Amsterdam
19:30
Muzikaal Kerstverhaal NU DAT JIJ ER BENT
Markant Uden, Uden
23:00
Gabriel Ananda / Michel De Hey
Luxor Live, Arnhem
22:00
Disco Lovers
Luxor Live, Arnhem
11:00
Top 2000 Popkoren contest
Luxor Live, Arnhem
20:00
Eddy et les Vedettes - Chansons Fatales
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Harlem Gospel Choir
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
Dimitri / Jaydee / Remy
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Bert Joris / Jasper Blom / Nils Wogram
Koorenhuis, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
00:00
Tania Kross - Kross2000
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Hoftheater, Raalte
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
Claw Boys Claw
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Definition Hardcore
Hedon, Zwolle
22:00
BFF Party (Presented by COC Zwolle)
Hedon, Zwolle
21:00
Djeli Moussa Condé
Grounds, Rotterdam
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Grote Kerk Naarden, Naarden
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
90's NOW
Gigant, Apeldoorn
Birth of Joy / Death Alley
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Paceshifters
EKKO, Utrecht
15:30
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
23:00
Ramon Tapia
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Lakshmi - Adem
ECI Cultuurfabriek, Roermond
22:00
50 Jaar Dansen In Doornroosje: Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
20:30
Gare Du Nord
De Spot, Middelburg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
20:30
The Doors Alive
De Pul, Uden
20:30
Soft Machine
De Peppel, Zeist
Emilio Guzman - Kom dan!
De Oosterpoort, Groningen
Lisa Lois Sings Adèle
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
20:30
Kerstconcert - Viva Classic Live
De Maaspoort, Venlo
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
De Eendracht, Gemert
20:00
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:00
Barrelhouse
De Amer, Amen
20:15
Jacqueline Govaert - Zo zit dat dus ook
Cultura, Ede
21:00
Tim Knol
Corneel, Lelystad
20:00
The Dirty Daddies
City Lido, Groenlo
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
21:00
Infected
Cacaofabriek, Helmond
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
23:00
Pina
Burgerweeshuis, Deventer
IQ
Boerderij, Zoetermeer
21:30
Boneheadz
Blues/Rock Café Under The Bridge, Alphen aan den Rijn
The Dawn Brothers
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
BRUUT!
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Leafs
Bibelot, Dordrecht
20:00
DeWolff
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Charlotte Gainsbourg
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bony Macaroni / Reiger
Altstadt, Eindhoven
Bløf
Ahoy, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
Chef'Special
AFAS Live, Amsterdam
22:00
Legends XL
013, Tilburg
Donnie (NL)
013, Tilburg
20:00
Top 2000 Live
't Ukien, Kampen
zondag 16 december 2018
I Against I
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
16:00
John The Revelator
Vorstin, Hilversum
Jamai
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Árstíðir
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Luke Sital-Singh
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
De Liedjes van Harry Bannink
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mauro Pawlowski & Braaknoot Ensemble spelen Nacht en Ontij
TivoliVredenburg, Utrecht
Novastar
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chèvremonts Mannenkoor 1912 - Kerstconcert
Theater Kerkrade, Kerkrade
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
NSJO ft. Pete Philly & Yoran Vroom - Rock-'n-Roll
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Harlem Gospel Choir
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Tania Kross - Kross2000
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
15:30
Vocal Group BANT
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
20:00
Delinquent Habits
Simplon, Groningen
20:00
Jacqueline Govaert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Legendary Pink Dots
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Charl Delemarre / The Cosmic Carnival / The Magic Mumble Jumble
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kovacs
Paradiso, Amsterdam
12:00
Nederlands Jeugd Strijkorkest - American Journey
Paradiso, Amsterdam