Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Podium Boxtel
Boxtel
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Bloody Louis
Brussel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
So What!
Gouda
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
22:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. De Plomblom
Ninove
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
20:00
P3
Purmerend
Parkgebouw
Rijssen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Sneek
Sneek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
14:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Club de B
Torhout
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
20:00
De Bosuil
Weert
19:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
vrijdag 02 maart 2018
20:30
Legends of Rock: 16 Dollars / In Your Honor / Snaggletoöth
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Leonie Meijer - Bella Italia
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Boxtel, Boxtel
Jacqueline Govaert
Mezz, Breda
20:00
The Dawn Brothers
Mezz, Breda
20:00
Playboi Carti
Bloody Louis, Brussel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Eric Vloeimans / Jeroen van Vliet / Kinan Azmeh
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Dis
De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
Yori Swart
Paard, Den Haag
Reiger
Paard, Den Haag
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kampanje, Den Helder
19:00
Batobe / OIJ / Wantigga
Burgerweeshuis, Deventer
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bouwkunde, Deventer
22:30
Mississippi Mud Pie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Infloyd
Bibelot, Dordrecht
20:00
De Likt
Bibelot, Dordrecht
22:00
10 o'Clock Heroes: OneTwoThreeFour (Ramones Tribute)
PopEi, Eindhoven
21:00
Zitakula
Altstadt, Eindhoven
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Fuad Hassen - Held
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Dayna Kurtz
Podium 't Beest, Goes
20:00
Tim Knol
So What!, Gouda
21:00
Chemtrails + Great Profile
Vera, Groningen
20:30
Blues & Stories
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Pleinvrees on Tour
De Oosterpoort, Groningen
20:00
RipLive 2017
Patronaat, Haarlem
20:00
Daniel Docherty
Patronaat, Haarlem
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Elle Hollis
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Carole King
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Témé Tan
Metropool, Hengelo
20:30
Massada
Vorstin, Hilversum
20:30
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Kift
Manifesto, Hoorn
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
21:00
Stammheim
Oefenbunker, Landgraaf
22:30
LGHTNNG
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
MAAN - am/pm tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Stef Bos - Kern
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Kraantje Pappie
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Plomblom, Ninove
20:30
Prince Tribute Band
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
Lief & L8 de allerlaatste!
Groene Engel, Oss
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater De Lievekamp, Oss
William Boeva - Reset
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Dok6, Panningen
20:00
Leif de Leeuw Band
P3, Purmerend
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkgebouw, Rijssen
Leon van der Zanden - Kameleon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
21:00
PaPa GoNi (albumrelease)
Grounds, Rotterdam
21:00
Naive Set
V11, Rotterdam
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
De Domijnen, Sittard
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Sneek, Sneek
Cameretten - Finalistentournee 2017
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater de Stoep, Spijkenisse
14:00
Netherlands Deathfest III
013, Tilburg
Herman van Veen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Fleddy Melculy
Club de B, Torhout
20:00
Tribute To The Doors
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:45
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Tusky (album release)
EKKO, Utrecht
20:30
JW Roy
TivoliVredenburg, Utrecht
Girls In Hawaii
De Helling, Utrecht
20:00
Boppin' the Rock presents Walter Broes & The Mercenaries
dB's, Utrecht
The Boxer Rebellion
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Karsu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Always The Sun / Palais Ideal / Red Velvet Deception
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Leest, Waalwijk
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Munttheater, Weert
20:00
Maerzfeld
De Bosuil, Weert
19:30
Progdreams Festival
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Avi On Fire / The Howlin'
Hedon, Zwolle
20:00
Suzan & Freek
Hedon, Zwolle
zaterdag 03 maart 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Art of Bridges
Paco Plumtrek, Almelo
20:15
Symphonic Rock Night Band
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
20:30
Hollandse avond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:45
Vintage Fangs
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Nordenians
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Mark Wilkinson
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Saxophone Summit
Bimhuis, Amsterdam
Chris Robinson Brotherhood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Avi On Fire / The Howlin'
Paradiso, Amsterdam