Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
De Domijnen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rietveld Theater
Delft
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Maaspoort
Venlo
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stathe
Utrecht
00:00
De Muze
Noordwijk
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Paard
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Het Kielzog
Hoogezand
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
dB's
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Speeldoos
Vught
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Munttheater
Weert
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Hoftheater
Raalte
20:00
Markant Uden
Uden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Chassé Theater
Breda
20:15
De Oosterpoort
Groningen
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Orpheus
Apeldoorn
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Harmonie
Leeuwarden
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Mezz
Breda
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Bibelot
Dordrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
woensdag 09 januari 2019
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Domijnen, Sittard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
London Philharmonic Orchestra - Ode aan Beethoven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
RUV
Stathe, Utrecht
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Muze, Noordwijk
21:00
The Octanes
Burgerweeshuis, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Ziv Taubenfeld
Bimhuis, Amsterdam
donderdag 10 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
Andrew Combs
Paard, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Any Minute Now: Eerie Wanda
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Clash of the Titans met o.a. Neuroot / Sherman Oaks
dB's, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Crazed / Shit Machine / Warborn Waste
Paard, Den Haag
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
DeWolff
Luxor Live, Arnhem
20:30
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Speeldoos, Vught
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Chassé Theater, Breda
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Grant Peeples
Podium 't Beest, Goes
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Jay-Way
EKKO, Utrecht
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
Munttheater, Weert
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lakshmi - Adem
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
20:00
Maria Marin / Philippe Elan / Thijs Borsten - De Uitdaging 1
Markant Uden, Uden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Matroesjka - Brainwash
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Naughty Naughty Naughty Naughty @ Indiestad
Paradiso, Amsterdam
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater De Winsinghhof, Roden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
20:15
Paul de Munnik
De Oosterpoort, Groningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Markant Uden, Uden
20:00
Pink Floyd Project - Acoustic Echoes 50 jaar Pink Floyd – The Dutch Ye
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Postmen
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Remember Bowie
Hedon, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
The Kik speelt Boudewijn de Groot met orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Sore Losers
Fluor, Amersfoort
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
20:30
Voltage: Tom Petty tribute
Mezz, Breda
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Wishbone Ash
Spirit of 66, Verviers
20:45
WOBBÉ
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
vrijdag 11 januari 2019
21:00
AC in DC
Bibelot, Dordrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Roeka - En toen ineens
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden