Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Brigant
Arnhem
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Cafe'het Moest
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Helling
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
Paradiso
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Moonshine
Sliedrecht
21:00
Iduna
Drachten
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:30
P3
Purmerend
21:30
Altstadt
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:45
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
013
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Paradiso
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Flint
Amersfoort
Altstadt
Eindhoven
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:30
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
Martiniplaza
Groningen
15:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
15:00
Het Evertshuis
Bodegraven
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
Grounds
Rotterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Junushoff Theater
Wageningen
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Bimhuis
Amsterdam
16:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
16:00
Lutherse kerk Den Haag
Den Haag
17:00
Bel Air Breda
Breda
18:00
Paard
Den Haag
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
Dynamo
Eindhoven
Mezz
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paard
Den Haag
19:00
Little Devil
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 10 maart 2018
20:00
Alcuna Wilds / Mummy's A Tree
Brigant, Arnhem
20:00
Jaya The Cat
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Breakout / Brotherson / Ironic Maiden
Manifesto, Hoorn
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
20:00
Eindhoven Proms 2018
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Voatdiac + Dusty Mind | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Ray Stepien Trio
Cafe'het Moest, Eindhoven
20:15
Nick & Simon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
20:15
Hans Aarsman / Jong Nederlands Blazers Ensemble Noord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Karsu
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Prince Tribute Band
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Frank Blueka
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Jef Neve
Tolhuistuin, Amsterdam
The Australian Pink Floyd Show
013, Tilburg
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
20:30
John Illsley of Dire Straits
Boerderij, Zoetermeer
Tim Akkerman sings The Boss
De Helling, Utrecht
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
Simplon, Groningen
20:30
Gruppo Di Pawlowski
EKKO, Utrecht
20:30
Bojan Z Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Roxeanne Hazes
Grenswerk, Venlo
Shed Seven
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lakshmi
Fluor, Amersfoort
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
20:30
Aspen Gems / Model Depose / Tiger Pilots
't Ukien, Kampen
20:30
Dodecahedron + + The Flesh + Wrang
Groene Engel, Oss
21:00
Douglas Firs
Paradiso, Amsterdam
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
Corneel, Lelystad
21:00
Tim Knol + Swinder (solo)
Rotown, Rotterdam
21:00
Back to Blondie
Moonshine, Sliedrecht
21:00
Super Classics 80s 90s 00s
Iduna, Drachten
21:00
The Roy Mette Band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:30
While my Guitar Gently Weeps - A tribute to George Harrison
P3, Purmerend
21:30
We Are Hunters + Goddammit Mike
Altstadt, Eindhoven
22:00
Yung Internet
Merleyn, Nijmegen
22:00
LIVE: Tribute 2 U2 by Mount Temple
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Groova Palooza
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:45
Livin' Blues Experience
Vera, Groningen
23:00
Dr. Peacock
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Vato Gonzalez presents: Dirty House
013, Tilburg
23:00
Dj Pure / Dj Stingray / Sunil Sharpe
Doornroosje, Nijmegen
23:30
Icicle
Paradiso, Amsterdam
23:30
Combo Koedijk
Vera, Groningen
zondag 11 maart 2018
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Vreemde Kostgangers
Flint, Amersfoort
Bo the Rude
Altstadt, Eindhoven
13:00
Kizzy
De Kennismakerij, Tilburg
14:00
Andrea Vasi / James Oesi
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
14:15
philharmonie zuidnederland / Simone Lamsma
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:30
Hrachya Avanesyan / Lily Maisky
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Blues op zondag met Fat Harry & The Fuzzy Licks
Boerderij, Zoetermeer
Dirk Scheele - Feest!!!
Martiniplaza, Groningen
15:00
Karsu
Theaterhotel Almelo, Almelo
15:00
Billie - Lady Sings the Blues
Het Evertshuis, Bodegraven
15:00
Nona
De Bosuil, Weert
15:00
Loreley (albumrelease)
Grounds, Rotterdam
15:00
David Henry
PopEi, Eindhoven
15:30
ARD International Music Competition 2016: Quator Arod
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
Helge
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Rod Picott
Junushoff Theater, Wageningen
16:00
Jef Neve
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Amsterdam Marimba Weekend
Bimhuis, Amsterdam
16:00
The Overtones
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
16:00
Lukas Passion van Telemann door Concertovaliante Barokensemble
Lutherse kerk Den Haag, Den Haag
17:00
The Veldman Brothers
Bel Air Breda, Breda
18:00
Waco Jesus+supports
Paard, Den Haag
18:00
LIVE: Stage Experience Maart 2018 #1/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
18:00
Rob Tognoni band
Den Heilige Cornelius, Roermond
Sepultura
TivoliVredenburg, Utrecht
Cannibal Corpse
Dynamo, Eindhoven
Fleddypalooza
Mezz, Breda
19:00
Samsara Blues Experiment
Melkweg, Amsterdam
19:00
Agnieszka Chylińska
Paard, Den Haag
19:00
Memoriam
Little Devil, Tilburg
D'Angelo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Maaike Ouboter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Glenn Miller Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Midge Ure
Mezz, Breda
20:00
John Illsley & Band
Nieuwe Nor, Heerlen
Vance Joy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Clean Pete
De Helling, Utrecht
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
10 CC
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Roni Size
Melkweg, Amsterdam