Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
Hoftheater
Raalte
Posttheater
Arnhem
Altstadt
Eindhoven
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
C.C. De Pas
Heesch
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stuk
Leuven
23:00
Hedon
Zwolle
De Kelk
Brugge
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
De Kunstgreep
Oostzaan
BREStheater
Brielle
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Metropool
Hengelo
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Molen De Ster
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Fluor
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Muze
Noordwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
Fluor
Amersfoort
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
21:30
Café Bar Joppe
Aalsmeer
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
TivoliVredenburg
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Simplon
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
Het Trefpunt
Warmond
20:45
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Flint
Amersfoort
21:30
Vorstin
Hilversum
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
De Maaspoort
Venlo
AFAS Live
Amsterdam
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Bon theater
Medemblik
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
vrijdag 16 maart 2018
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Fulcotheater, IJsselstein
Jeroen van Merwijk - Lucky
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jaya The Cat + Bitter Grounds
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Jasper Erkens
Luxor Live, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Aan de Slinger, Houten
Harry Styles
Sportpaleis, Antwerpen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Graceless + Fabulous Desaster (D) + Defazer + Betonblok
Little Devil, Tilburg
21:00
Gold / Necro Deathmort
Stroomhuis, Eindhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Boerderij, Huizen
Fuad Hassen - Held
Hoftheater, Raalte
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Posttheater, Arnhem
EUT
Altstadt, Eindhoven
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Eric Vloeimans / Jeroen van Vliet / Kinan Azmeh
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. De Pas, Heesch
19:00
Emma Blackery
Sugar Factory, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Eefje De Visser
Stuk, Leuven
23:00
Dr. Lektroluv
Hedon, Zwolle
Donnerwetter
De Kelk, Brugge
20:00
Diana Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Denise Jannah / Mahalia
Cultura, Ede
20:30
De Likt
Burgerweeshuis, Deventer
De Kift
De Kunstgreep, Oostzaan
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
BREStheater, Brielle
20:00
CUT_ presents Blind = Bliss
Melkweg, Amsterdam
21:00
Conjunto Papa Upa / The Mauskovic Dance Band
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
Claw Boys Claw
Metropool, Hengelo
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Carpenter Brut
Melkweg, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
Broken Brass Ensemble
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Broken Brass Ensemble
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Boris
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bökkers
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Bloid
Kompleks, Heerhugowaard
20:15
Bintangs / Julian Sas
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Parktheater, Eindhoven
20:30
Bikavar Balkanorkest
Molen De Ster, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
BEAUX / Kita Menari
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Barry Hay Flying V Formation
Gigant, Apeldoorn
20:00
Baby Face Nelson
dB's, Utrecht
20:30
Avi On Fire
Fluor, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Koorts
De Muze, Noordwijk
20:00
10CC
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 17 maart 2018
20:00
Zuco 103
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Zorita
Simplon, Groningen
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Yung Internet
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Youff
Vera, Groningen
Yori Swart
Fluor, Amersfoort
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Vreemde Kostgangers
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Van Lonesome + The Jaccobean | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
21:30
Trash bluesrockband
Café Bar Joppe, Aalsmeer
Toto
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Spant!, Bussum
Tim Knol
TivoliVredenburg, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tim Akkerman Sings The Boss
Simplon, Groningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
The World Is A Beautiful Place & I Am No Longer Afraid To Die
Dynamo, Eindhoven
20:15
The Three Degrees
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Script
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
The Poodles
Oefenbunker, Landgraaf
The Kik - Hertaalt
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
22:00
The Jazzinvaders
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:30
The Gift
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Bruceband
Vorstin, Hilversum
20:00
Thanatos
dB's, Utrecht
20:00
Symphonic Rock Night Band
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Stuart Mavis
V11, Rotterdam
20:00
Stef Bos - Kern
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Soundos - Niets te verliezen
Het Trefpunt, Warmond
20:45
Savannah
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ruud Jolie & band 'For All We Know'
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Flint, Amersfoort
21:30
Roxeanne Hazes
Vorstin, Hilversum
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Paradiso, Amsterdam
20:30
Rolf Sanchez and Latin Society
Groene Engel, Oss
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Maaspoort, Venlo
Rico & Sticks
AFAS Live, Amsterdam
18:30
Rico & Sticks
TivoliVredenburg, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg de Lawei, Drachten
René van Meurs - Ik beloof niks
Bon theater, Medemblik
19:30
Rejjie Snow
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ragazze Kwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch