Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
De Bosuil
Weert
15:30
Cacaofabriek
Helmond
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
14:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bimhuis
Amsterdam
17:00
Bel Air Breda
Breda
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Altstadt
Eindhoven
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
AFAS Live
Amsterdam
16:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
22:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
22:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
Dynamo
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Stathe
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Klokgebouw
Eindhoven
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
19:30
Het Klooster
Woerden
20:30
Grounds
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
zondag 11 maart 2018
15:00
Nona
De Bosuil, Weert
15:30
Helge
Cacaofabriek, Helmond
14:00
Andrea Vasi / James Oesi
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
14:30
Blues op zondag met Fat Harry & The Fuzzy Licks
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Amsterdam Marimba Weekend
Bimhuis, Amsterdam
17:00
The Veldman Brothers
Bel Air Breda, Breda
20:15
Mini Mattheüs
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bo the Rude
Altstadt, Eindhoven
20:00
10 CC
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
16:00
The Overtones
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
maandag 12 maart 2018
20:00
The Pains of Being Pure At Heart
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Al di Meola World Sinfonia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Banfi
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Australian Pink Floyd Show
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
22:30
Camp Lo
Paradiso, Amsterdam
D'Angelo
Paradiso, Amsterdam
21:00
Cécile Doo-Kingué
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
The Game
Melkweg, Amsterdam
19:00
R.LUM.R
Melkweg, Amsterdam
20:30
Peter Hammill
Het Zonnehuis, Amsterdam
Leonie Meijer - Bella Italia
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Aquilo
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Baths
BIRD, Rotterdam
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Frans Bauer
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 13 maart 2018
20:30
Solomon Grey
Vondelkerk, Amsterdam
Pinegrove
Tolhuistuin, Amsterdam
The Harpoonist & the Axe Murderer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Cocker Rocks
TivoliVredenburg, Utrecht
Avatar
TivoliVredenburg, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Sound of the Sirens
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Jessie Ware
Paradiso, Amsterdam
19:30
balmorhea
Paradiso, Amsterdam
20:00
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Pavel Haas Quartet & Boris Giltburg
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Radar
Melkweg, Amsterdam
19:30
Too Many Zooz
Melkweg, Amsterdam
19:30
10 CC
Melkweg, Amsterdam
Myles Kennedy
Melkweg, Amsterdam
19:00
Gal Costa / Gilberto Gil / Nando Reis
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - Neerlands Hoop in concert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Peter Hammill
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Spot
Het Musiater, Zevenaar
20:00
The Creepshow
Gebr. De Nobel, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Fulcotheater, IJsselstein
22:00
Saskia Laroo en Warren Byrd met Frank Ong-Alok & Friends
Filmtheater Luxor, Zutphen
Waterparks
Dynamo, Eindhoven
The Soft Moon
Doornroosje, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tom Misch
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jason Derulo
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Seth Walker Trio (USA)
't Rozenknopje, Eindhoven
woensdag 14 maart 2018
Harry Styles
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Huub van der Lubbe
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Arborist / Dolf Jansen
TivoliVredenburg, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Danny Vera
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Vreemde Kostgangers
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Stathe Sessie: The Silverfaces
Stathe, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Max van den Burg / Reinier Meijer
Simplon, Groningen
Herman van Veen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Betraying The Martyrs
Patronaat, Haarlem
Emilio Guzman - Kom dan!
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Samory-I
Paradiso, Amsterdam
Fever Ray
Paradiso, Amsterdam
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Orpheus, Apeldoorn
Trijntje Oosterhuis
Musis, Arnhem
19:00
Tom Misch
Melkweg, Amsterdam
20:00
Planet Earth II - Live In Concert
Lotto Arena, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
philharmonie zuidnederland: I-classics, music and fashion
Klokgebouw, Eindhoven
20:30
De Uitdaging - Kim Hoorweg en Nawras Altaky
Kantine Walhalla, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Het Klooster, Woerden
20:30
New Rotterdam Jazz Orchestra LAB#5
Grounds, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Magnum
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
10cc
De Oosterpoort, Groningen
155 / Artvark / Binkbeats Pulse
De Maaspoort, Venlo