Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Klokgebouw
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Stathe
Utrecht
21:00
013
Tilburg
21:00
ACU
Utrecht
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Molenberg
Delfzijl
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Musis
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. Genk
Genk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Hof 88
Almelo
Het Evertshuis
Bodegraven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
NTGent
Gent
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater De Lievekamp
Oss
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Spiegel
Zwolle
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
EKKO
Utrecht
19:30
Little Devil
Tilburg
19:30
Paard
Den Haag
19:30
PopEi
Eindhoven
19:30
Boerderij
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Idea
Soest
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Rotown
Rotterdam
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Vera
Groningen
Koffie Leute Brauhaus
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Biebob
Vosselaar
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
woensdag 14 maart 2018
20:30
philharmonie zuidnederland: I-classics, music and fashion
Klokgebouw, Eindhoven
20:30
Kevin Hays / Lionel Loueke
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Samory-I
Paradiso, Amsterdam
20:30
Too Many Zooz
BIRD, Rotterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
New Rotterdam Jazz Orchestra LAB#5
Grounds, Rotterdam
20:30
Max van den Burg / Reinier Meijer
Simplon, Groningen
20:30
De Uitdaging - Kim Hoorweg en Nawras Altaky
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Stathe Sessie: The Silverfaces
Stathe, Utrecht
21:00
Hopsin
013, Tilburg
21:00
STUFF.
ACU, Utrecht
21:00
Zachary Lucky (CA)
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
The Beat Girls
Burgerweeshuis, Deventer
donderdag 15 maart 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
JW Roy
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Wilminktheater, Enschede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning te rijk
De Molenberg, Delfzijl
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Musis, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Almere, Almere
Fuad Hassen - Held
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Genk, Genk
Herman van Veen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Johan Goossens - Vlam
Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Evertshuis, Bodegraven
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Troosten
ATLAS Theater, Emmen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Eefje De Visser
NTGent, Gent
Eva Crutzen - Opslaan Als
Het Wennekerpand, Schiedam
George van Houts - Kom Plot
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
12:30
Minsoo Hong
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
philharmonie zuidnederland: familieconcert de liefhebber (6+)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Boris Giltburg masterclass
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Pestilence
Dynamo, Eindhoven
19:30
Nosaj Thing
Melkweg, Amsterdam
Ray Fuego
EKKO, Utrecht
19:30
Spell (CAN) + Speed Queen (B)
Little Devil, Tilburg
19:30
The Shady Greys
Paard, Den Haag
19:30
The Total Sonic Annihilation Tour
PopEi, Eindhoven
19:30
Miss Mary Ann & the Ragtime Wranglers
Boerderij, Zoetermeer
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Maaike Ouboter
Theater De Veste, Delft
20:00
The Nits
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Zonder verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Script
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Maan
Fluor, Amersfoort
20:00
Majid Jordan
Paradiso, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Idea, Soest
20:00
Clean Pete
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Fever Ray
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Flying Horseman
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sundance Rhythms of Reggae
Altstadt, Eindhoven
20:00
Veil of Maya + Dance Gavin Dance
Patronaat, Haarlem
20:00
Dr. Feelgood
Q-Factory, Amsterdam
20:00
10 CC
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Hopsin
Melkweg, Amsterdam
20:00
Quimby
Melkweg, Amsterdam
20:00
Baths
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
SUIT
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Matt Woods
Paradiso, Amsterdam
20:00
Frank Boeijen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Claw Boys Claw
Rotown, Rotterdam
20:00
Diana Jones
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Schouwburg Amphion, Doetinchem
CUT_ presents Blind = Bliss
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Arborist & Dolf Jansen
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Tiger Pilots
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
erased / fazz junk / voldoende
P60, Amstelveen
20:00
Ya Mama!
Vera, Groningen
Electropoezie
Koffie Leute Brauhaus, Utrecht
20:15
Rob de Nijs
Cultura, Ede
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Symphonic Rock Night Band
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
José Schuringa
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Mnozil Brass
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Roxeanne Hazes
Luxor Live, Arnhem
20:15
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lievekamp, Oss
Myles Kennedy
Biebob, Vosselaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
CineCity, Vlissingen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Venray, Venray