Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
V11
Rotterdam
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:15
Veluvine
Nunspeet
23:30
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Xinix
Nieuwendijk
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:30
Baroeg
Rotterdam
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
15:30
Cacaofabriek
Helmond
Chassé Theater
Breda
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Spot
Middelburg
Doornroosje
Nijmegen
Gebr. De Nobel
Leiden
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Grand Cafe Carambole
Winschoten
21:00
Grounds
Rotterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
20:15
Hedon
Zwolle
15:00
Herman van Veen Artscenter
Soest
15:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
Kukeleku
Horst
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
LOLA050
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
11:00
Muzenforum
Bloemendaal
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Noorderkerk
Sneek
20:30
Ostadetheater
Amsterdam
15:00
Ostadetheater
Amsterdam
16:00
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
14:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
11:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Theater Elckerlyc
Antwerpen
14:30
Theater Posa
Lelystad
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
Het Depot
Leuven
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Cleopatra
Groningen
20:00
Club27
Edegem
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
zaterdag 24 maart 2018
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Willem, Papendrecht
George van Houts - Kom Plot
Theater Sneek, Sneek
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Sneek, Sneek
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Zuidplein, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Karsu Dönmez
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rome
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
DVSN
Tolhuistuin, Amsterdam
Nouveau Vélo
V11, Rotterdam
20:00
The Adele Project
van Beresteyn, Veendam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Veluvine, Nunspeet
23:30
Das bisschen Totschlag
Vera, Groningen
Triptides
Vera, Groningen
20:00
Dropkicks 'n Moshpits
Vorstin, Hilversum
20:30
Piepschuim
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
The Kik - Hertaalt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
FAQ Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Guy Verlinde & The Mighty Gators
Xinix, Nieuwendijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Zaantheater, Zaandam
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Nagash Ensemble
Zuiderstrandtheater, Den Haag
zondag 25 maart 2018
Evanescence
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jonathan Wilson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rhye
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:30
Diesel Breath / Dirty Protest / Disorder / Pressure Pact / Sick of stu
Baroeg, Rotterdam
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Incendiary
Bibelot, Dordrecht
20:30
Zara McFarlane
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Boy Pablo
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Daniel Cavanagh (Anathema)
Boerderij, Zoetermeer
15:30
10voorEEN
Cacaofabriek, Helmond
Stef Bos - Kern
Chassé Theater, Breda
14:15
Duo Cibeles / Francisco Deheza / Suzanne van Duuren
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
Monica Coronado
Dassenakker Live, Houten
20:00
Matthews Southern Comfort
De Bosuil, Weert
20:00
MAMILLA 24TH ANNIVERSARY SHOW + Kabuki
De Spot, Middelburg
Alex Vargas / Billie Marten / Billy Lockett
Doornroosje, Nijmegen
Dark Tranquillity / Equilibrium
Gebr. De Nobel, Leiden
16:15
Frank Valenza
Gigant, Apeldoorn
16:00
Sweet Mary Jane
Grand Cafe Carambole, Winschoten
21:00
Carmen Forbes (EP-release)
Grounds, Rotterdam
12:30
An Easy Sunday: Gerardo Rosales Trio
Grounds, Rotterdam
20:15
The Bluebirds
Hedon, Zwolle
15:00
Andrea Vasi / James Oesi
Herman van Veen Artscenter, Soest
15:00
Daniel Docherty
Het Bolwerk, Sneek
16:00
Moo Sessions #15 // Bear Valour
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Kukeleku, Horst
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
The Highway Rhythm and Blues Gang in Lola
LOLA050, Groningen
20:30
Diana Jones
Luxor Live, Arnhem
20:00
DAAN (B)
Luxor Live, Arnhem
20:00
Wiley
Melkweg, Amsterdam
20:00
tUnE-yArDs
Melkweg, Amsterdam
11:00
James Oesi
Muzenforum, Bloemendaal
18:00
LIVE: Stage Experience Maart 2018 #2/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
12:00
Rachel Podger
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Daniel Docherty
Noorderkerk, Sneek
20:30
Matangi Kwartet
Ostadetheater, Amsterdam
15:00
Matangi Kwartet
Ostadetheater, Amsterdam
16:00
Arkhon Infaustus / Demonomancy / Graceless / LVTHN / MorVigor
P60, Amstelveen
20:00
Nina June
Paradiso, Amsterdam
Calexico
Paradiso, Amsterdam
Eurabia
Paradiso, Amsterdam
Fu Manchu
Patronaat, Haarlem
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Podium Hoge Woerd, De Meern
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Podium Hoge Woerd, De Meern
15:00
Remco van Rotterdam
PopEi, Eindhoven
15:00
Inferno / IXXI / The Stone
Simplon, Groningen
Vreemde Kostgangers
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Meadowlark
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
One Revolution Band
Taverne, Bergen
The Bootleg Sixties
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Rob Schneider
Theater Elckerlyc, Antwerpen
14:30
Arzbach, Brunt & Smit
Theater Posa, Lelystad
20:00
Lilian Vieira Grupo
Theater Walhalla, Rotterdam
19:45
Joan Osborne
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Aquilo
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Fatoumata Diawara
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ski Mask The Slump God
Trix, Antwerpen
20:15
Ardemus Saxofoonkwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 26 maart 2018
20:00
No Age
Bitterzoet, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
7 Layers Sessions- Alex Vargas
Grand Theatre, Groningen
20:00
Fu Manchu
Het Depot, Leuven
19:00
5 Seconds of Summer
Melkweg, Amsterdam
21:00
Danny Guinan
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Triptides
Paard, Den Haag
19:30
Henk Schiffmacher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Joan Osborne
Patronaat, Haarlem
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bearcubs
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
James Oesi
Torpedo Theater, Amsterdam
dinsdag 27 maart 2018
YES
013, Tilburg
20:00
Greta van Fleet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
7 Layers
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Rob Schneider
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Mr. Knowhow
Cleopatra, Groningen
20:00
Absynthe Minded
Club27, Edegem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda