Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Bosuil
Weert
15:30
Grenswerk
Venlo
20:30
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
Club Smederij
Tilburg
14:30
Agnietenhof
Tiel
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
P3
Purmerend
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Kursaal Oostende
Oostende
11:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Posthoorn
Hamont-Achel
15:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Paleis 12
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Chassé Theater
Breda
17:00
Bel Air Breda
Breda
13:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
13:15
Beauforthuis
Austerlitz
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
14:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
LOLA050
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
013
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
zaterdag 07 april 2018
20:00
Maaike Ouboter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 08 april 2018
14:00
Copyright©Hans Vermeulen
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Di-rect
De Bosuil, Weert
15:30
Down By The River
Grenswerk, Venlo
20:30
Johan
De Helling, Utrecht
The Bluebirds
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Anúna - The Celtic Spirit
TivoliVredenburg, Utrecht
Luca D'Alberto
TivoliVredenburg, Utrecht
Rosemary & Garlic
013, Tilburg
19:00
Grimmer
Little Devil, Tilburg
Broken Brass Ensemble
Club Smederij, Tilburg
14:30
Dirk Scheele - Feest!!!
Agnietenhof, Tiel
15:30
Lloyd Spiegel
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Altın Gün
BIRD, Rotterdam
20:15
Justin Nozuka + Chris Ayer
LantarenVenster, Rotterdam
14:00
Colin Blunstone
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Vast Countenance - Leonard Cohen – I’m Your Fan
P3, Purmerend
14:00
Ensemble Rosen für Dich 8 april met theatrale show op Kasteel Aerwinke
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
17:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
11:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
Freedom's Cool Festival
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Mathias Eick Quintet
De Spot, Middelburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Orlando Quintet
Kapel Bovendonk, Hoeven
20:00
Mostly Autumn
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Kadavar
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Bløf
Posthoorn, Hamont-Achel
15:00
ONE The U2 Experience
Patronaat, Haarlem
20:30
Sara Tavares
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Crook & The Bluff (USA) @Lola
LOLA050, Groningen
14:15
Gabrieli Consort & Players
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Huub van der Lubbe
De Nieuwe Regentes, Den Haag
14:30
Yuri Honing
Theater Dakota, Den Haag
Evanescence
Paleis 12, Brussel
20:00
AmenRa
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Stef Bos - Kern
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Vreemde Kostgangers
Chassé Theater, Breda
17:00
David Readman
Bel Air Breda, Breda
13:00
Yori Swart
Gebouw-T, Bergen op Zoom
13:15
Tango-orkest Baldosa Floja
Beauforthuis, Austerlitz
The Bootleg Sixties
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jay-Roon & The Loose Ends / Sheesham & Lotus & ‘Son
Luxor Live, Arnhem
16:15
Cookhouse
Gigant, Apeldoorn
20:30
Michiel Borstlap
Paradiso, Amsterdam
20:30
Federico Albanese
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Secret Sisters
Paradiso, Amsterdam
19:00
Joel Baker
Melkweg, Amsterdam
15:30
Jaap Boots
Q-Factory, Amsterdam
Paul de Munnik (matinee)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lilian Vieira Grupo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman van Veen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Bruut!
Oerkroeg Schiller, Aalten
14:00
All We Expected / An Ocean Of Storms / Last Of Us / Mantis / Morning D
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:00
Bart Schneemann Ensemble / Johannette Zomer
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 09 april 2018
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
21:00
Live at Lola: Svetlanas + Tony Gorilla
LOLA050, Groningen
Marco Borsato
Martiniplaza, Groningen
20:00
Justin Nozuka
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Wink Burcham
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
20:00
Clouseau
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Ben Harper / Charlie Musselwhite
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jeffrey Lewis & Los Bolts
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Grandbrothers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Nick & Simon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Dessa
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 10 april 2018
20:30
Lazuli
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Her Majesty
Zaantheater, Zaandam
20:00
Collabro
TivoliVredenburg, Utrecht
Jeroen Zijlstra - Waterman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Justin Nozuka
013, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 3
Merleyn, Nijmegen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Subspace + Psychotic Lumberjacks CD Presentatie
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Presentaties Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Esther Apituley
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Patronaat, Haarlem
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Romain Virgo
Paard, Den Haag
20:00
Christophe Willem
Ancienne Belgique (AB), Brussel
JW Roy
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sunflower Bean
Trix, Antwerpen
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam