Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
So What!
Gouda
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:45
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Kaffee Met
Venray
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Zonnehuis
Amsterdam
19:30
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
Diligentia
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:30
Cinetol
Amsterdam
Botanique
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Munttheater
Weert
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
21:00
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
dinsdag 12 februari 2019
20:00
Mulder & Sons
So What!, Gouda
20:30
Bob Moses
Paradiso, Amsterdam
Steph Grace
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beatles
Muziekgieterij, Maastricht
20:45
Cosmo Sheldrake
Merleyn, Nijmegen
Avatar
Melkweg, Amsterdam
19:00
AJR
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Celtic Legends
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Cedar Spring
Kaffee Met, Venray
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Steve Forbert
Het Zonnehuis, Amsterdam
19:30
Dinner Jazz
Hedon, Zwolle
19:00
Hedon Academy met Guido Aalbers
Hedon, Zwolle
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:00
Jacob Collier
De Oosterpoort, Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cam Penner / Jon Wood
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:30
R.O x Konoba
Cinetol, Amsterdam
Bodega / Ohmme
Botanique, Brussel
ZAZ
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 13 februari 2019
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Vera, Groningen
Jade Bird
Tolhuistuin, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Henry van Loon - Onze Henry
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Zuidplein, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hof 88, Almelo
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
John West - Het neusje van de zalm
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kom, Nieuwegein
Murth Mossel - Pauwer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Lakshmi - Adem
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ennio Morricone
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Bertolf - Soelaas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Maartje & Kine - Vibrato
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
The Bootleg Beatles
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jacob Collier
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cosmo Sheldrake
Paard, Den Haag
20:00
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Munttheater, Weert
19:30
dodie
Melkweg, Amsterdam
19:00
Ghostemane
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
20:00
Oi Va Voi
LantarenVenster, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Kantine Walhalla, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Romy Monteiro
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ali B
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
20:15
Titanic - Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Kleine Willem, Enschede
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anna Lotte / Wouter Maryne
De Helling, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Kemperink - Bonje
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Clean Pete - Afblijven
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Ohmme
Cinetol, Amsterdam
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Agnietenhof, Tiel
donderdag 14 februari 2019
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Joe Hisaishi
Vorst Nationaal, Brussel
21:00
VanderLinde Plaatpresentatie
Vera, Groningen
The Paper Kites
Tolhuistuin, Amsterdam