Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Het Evertshuis
Bodegraven
Mezz
Breda
19:00
Magasin 4
Brussel
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
17:30
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
20:00
Club27
Edegem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Cardo
Groesbeek
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
21:00
Metropool
Hengelo
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Robuust
Middelburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Bijstand
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
15:00
013
Tilburg
Markant Uden
Uden
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Hedon
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
21:30
P60
Amstelveen
donderdag 19 april 2018
21:00
Serpentwithfeet
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Nederlands Kamerorkest Pärt in Paradiso
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dominik Mahnig / Frank Gratkowski / Philip Zoubek / Robert Landfermann
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Jandino - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Spelen voor de GRAP
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tigers Jaw
Melkweg, Amsterdam
Metz
Tolhuistuin, Amsterdam
Noel Gallagher’s High Flying Birds
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Fenne Lily
Paradiso, Amsterdam
19:30
Zwart Licht
Melkweg, Amsterdam
19:00
Blanco White
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
19:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arcade Fire
Sportpaleis, Antwerpen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Speciaal Onderwijs
Luxor Live, Arnhem
20:15
Benjamin Herman - The Quartet NL
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Evertshuis, Bodegraven
Ross The Boss
Mezz, Breda
19:00
Green Machine
Magasin 4, Brussel
The Bootleg Sixties
Theater De Veste, Delft
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Vampillia / Violent Magic Orchestra
Paard, Den Haag
19:30
Kitty Kitty Tuna / The Peptones
Paard, Den Haag
HAEVN
Paard, Den Haag
17:30
New Best Friend #2
Paard, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Diligentia, Den Haag
20:00
Symphonic Rock Night Band
Deventer Schouwburg, Deventer
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Energiehuis, Dordrecht
20:00
The Perfect Tool
Bibelot, Dordrecht
Leonie Meijer - Bella Italia
De Meerpaal, Dronten
20:15
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cultura, Ede
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Club27, Edegem
20:15
Mirusia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
3J'S
Theater Cardo, Groesbeek
21:00
Amusement Parks on Fire
Vera, Groningen
20:30
Arie Koomen / Jacob Spoelstra
Simplon, Groningen
20:30
The Kik
De Oosterpoort, Groningen
Wulf + support
De Oosterpoort, Groningen
Jochen Otten - Troosten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hibakusha
Patronaat, Haarlem
20:00
Novelists
Patronaat, Haarlem
Waylon
Patronaat, Haarlem
21:00
The Rodfields
Metropool, Hengelo
20:15
Frank Boeijen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lee ''Scratch'' Perry
Duycker, Hoofddorp
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Saman Amini
Schouwburg Het Park, Hoorn
Piepschuim
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Tom McRae
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Fosa YG / Ray Fuego
Gebr. De Nobel, Leiden
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Frank Valenza
Robuust, Middelburg
22:00
Iguana Death Cult
Merleyn, Nijmegen
20:00
Note To Amy / Statues On Fire
De Bijstand, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Veluvine, Nunspeet
20:15
Her Majesty
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Henk van Huisstede
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
SOHN
Theater Rotterdam, Rotterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Idea, Soest
Johan Goossens - Vlam
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Spot
Scheldetheater, Terneuzen
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
21:00
Federico Albanese
TivoliVredenburg, Utrecht
Anastacia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Cosmic Carnival plays Fleetwood Mac
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Blow
dB's, Utrecht
19:45
Blaudzun
TivoliVredenburg, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Justin Kauflin
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Di-rect
Hedon, Zwolle
vrijdag 20 april 2018
20:00
Waylon
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Benjamin Herman / Han Bennink / Peter Beets / Ruud Jacobs
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
The Bootleg Sixties
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:00
The Mysterons
Podium Victorie, Alkmaar
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Bökkers
Fluor, Amersfoort
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort
21:30
Turbulence
P60, Amstelveen