Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
13:00
Concerto
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Mezz
Breda
21:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:00
La Madeleine
Brussel
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Cinetol
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Jan van Besouw
Goirle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Sneek
Sneek
19:30
Annabel
Rotterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Trix
Antwerpen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:30
Vera
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
OT301
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Meervaart
Amsterdam
10:30
Hedon
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paddy O'Ryan
Leeuwarden
20:30
Brebl
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
C.C. Berchem
Berchem
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Paard
Den Haag
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Klooster
Woerden
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stathe
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Munttheater
Weert
De Molenberg
Delfzijl
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
19:00
Melkweg
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
maandag 18 februari 2019
22:00
Statue
Paradiso, Amsterdam
Steven Wilson
Koninklijk Circus, Brussel
13:00
White Lies
Concerto, Amsterdam
White Lies
Paradiso, Amsterdam
19:30
Witt Lowry
Melkweg, Amsterdam
20:00
Yann Tiersen
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
dinsdag 19 februari 2019
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Band Of Gold / John Garcia
Het Depot, Leuven
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
21:00
Davog Rynne
Paradiso, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
DIEDE
Melkweg, Amsterdam
Escape the Fate
Dynamo, Eindhoven
20:00
Hanson - Live With Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
Hayley Kiyoko
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Joke Bruijs & Música Extrema
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jonathan Jeremiah
Melkweg, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:00
Måneskin
La Madeleine, Brussel
Mothers
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Odette
Cinetol, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
Romy Monteiro
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
19:30
Tank and the Bangas
Annabel, Rotterdam
20:00
Tommy Castro & The Painkillers
Spirit of 66, Verviers
White Lies
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Witt Lowry
Trix, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 20 februari 2019
21:30
Algiers
Vera, Groningen
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ásgeir
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
Ashton Brothers & Noordpool Orkest - Concerto Esplosivo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Band of Friends
Spirit of 66, Verviers
20:00
Black Midi
OT301, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Causes
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Douwe Bob
Groene Engel, Oss
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
10:30
Filmpodium
Hedon, Zwolle
Freek de Jonge - De Suppoost
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Dakota, Den Haag
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Hanson
Koninklijk Circus, Brussel
21:15
Hexvessel
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Hippe Gasten
Gebouw-T, Bergen op Zoom
ISLAND
Merleyn, Nijmegen
22:00
J R&B Bluesband
Paddy O'Ryan, Leeuwarden
20:30
Jamie Peet / Myrthe van de Weetering / Thomas Pol / Tony Roe
Brebl, Nijmegen
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Berchem, Berchem
Javier Guzman - Guzmán
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
Jay Prince
Melkweg, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jonathan Jeremiah
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Joris Linssen & caramba - Raak!
Markant Uden, Uden
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
Kiki Schippers - Waar
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Kit for the Delicate
Luxor Live, Arnhem
20:30
Lavinia Meijer
Paard, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
PEER
Stathe, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Profeti della quinta
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Remy van Kesteren
TivoliVredenburg, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Romy Monteiro
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Rosborough / Seafret
Doornroosje, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Munttheater, Weert
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
Slum Village
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Stef Bos - Ruimte
Theaterpand Weesp, Weesp
19:00
Tank and the Bangas
Melkweg, Amsterdam
Tears for Fears
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
The Artisanals
Burgerweeshuis, Deventer
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp