Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Klooster
Woerden
10:30
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
15:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Flint
Amersfoort
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Berchem
Berchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Brebl
Nijmegen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rotown
Rotterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Posthuis Theater
Heerenveen
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paard
Den Haag
19:30
P60
Amstelveen
20:30
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Munttheater
Weert
20:00
Mezz
Breda
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Joriskerk
Venlo
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
Het Klooster
Woerden
20:15
Hedon
Zwolle
woensdag 20 februari 2019
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Joris Linssen & caramba - Raak!
Markant Uden, Uden
20:00
Kit for the Delicate
Luxor Live, Arnhem
Tears for Fears
Lotto Arena, Antwerpen
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hanson
Koninklijk Circus, Brussel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
10:30
Filmpodium
Hedon, Zwolle
20:30
Douwe Bob
Groene Engel, Oss
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
15:30
Hippe Gasten
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
20:15
Rosborough / Seafret
Doornroosje, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Profeti della quinta
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Causes
De Oosterpoort, Groningen
Romy Monteiro
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
WREKMEISTER HARMONIES
dB's, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Berchem, Berchem
21:00
The Artisanals
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Jamie Peet / Myrthe van de Weetering / Thomas Pol / Tony Roe
Brebl, Nijmegen
20:00
White Lies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
donderdag 21 februari 2019
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
22:00
Death Valley Girls
Vera, Groningen
19:30
Joost
Trix, Antwerpen
20:00
Howard
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Advance Base
Tolhuistuin, Amsterdam
The Lemonheads
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hayley Kiyoko / Naaz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Maartje & Kine - Vibrato
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Vasteloavendskonzeët - Parkstad Limburg Theaters, KSO, KVV
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Storm, Winterswijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Speeldoos, Baarn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Schalm, Veldhoven
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater de Kom, Nieuwegein
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
The Maureens
Sugar Factory, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Orkater De Nieuwkomers/More Dogs - Zeitgeber
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patrick Laureij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Roeka - En toen ineens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pip Blom
Rotown, Rotterdam
20:30
Les Negresses Vertes
Rockhal, Esch zur Alzette
Thomas Acda - Motel
Posthuis Theater, Heerenveen
Diggy Dex Karavaan clubtour
Patronaat, Haarlem
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Indian Askin
Paard, Den Haag
19:30
Band of Friends
P60, Amstelveen
20:30
Serpentyne
P3, Purmerend
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Maaike Ouboter
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Munttheater, Weert
20:00
Douwe Bob
Mezz, Breda
RUV - album release
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Blackbird
Metropool, Hengelo
22:00
WREKMEISTER HARMONIES
Merleyn, Nijmegen
20:00
Jack & Jack
Melkweg, Amsterdam
CUT_
Melkweg, Amsterdam
18:00
Steve 'n' Seagulls
Melkweg, Amsterdam
20:00
Pieter Derks
Meervaart, Amsterdam
Nabil - Monopoly
Meervaart, Amsterdam
Electric Eel Shock
Luxor Live, Arnhem
20:00
Rowwen Heze
Luxor Live, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Baptiste W. Hamon
Joriskerk, Venlo
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Het Nationale Theater , Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Het Klooster, Woerden
20:15
Toontje Lager
Hedon, Zwolle