Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
20:15
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
Musis
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Botanique
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
De Engel
Den Helder
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bibelot
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Café Café
Hasselt
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Kreun
Kortrijk
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
Paradox
Tilburg
19:00
013
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Biebob
Vosselaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
Skatecafe
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Veste
Delft
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
23:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
The Jack
Eindhoven
21:30
So What!
Gouda
21:30
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:45
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
donderdag 03 mei 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:45
Diplo
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jim Black's Malamute
Bimhuis, Amsterdam
Bicep
Paradiso, Amsterdam
20:00
David Ryan Harris
Paradiso, Amsterdam
19:00
Eden
Melkweg, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
Wende Snijders - Mens
De Roma, Antwerpen
20:15
Andy Frasco
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:00
Folk Road Show
Luxor Live, Arnhem
Herman van Veen
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Kolk, Assen
20:00
Geppetto & The Whales
Mezz, Breda
20:00
Ulysse
Botanique, Brussel
Lebbis - De Bovengrens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Veste, Delft
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Diligentia, Den Haag
Scumbag Millionaire
De Engel, Den Helder
High On Fire
Burgerweeshuis, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ian Siegal
Bibelot, Dordrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Parktheater, Eindhoven
EYEHATEGOD
Effenaar, Eindhoven
Icon For Hire
Dynamo, Eindhoven
Birth of Joy
Vera, Groningen
20:30
Banner. / Ruud Fieten
Simplon, Groningen
20:00
Jacuzzi Boys
Patronaat, Haarlem
Peter Kernel
Café Café, Hasselt
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Akkerman sings The Boss
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
Luistervinken - Vrouwelijke componisten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Protomartyr
De Kreun, Kortrijk
19:30
Jungle By Night
Gebr. De Nobel, Leiden
Johan Goossens - Vlam
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Pink Floyd Project
Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Ik beloof niks
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Trixie Whitley
LantarenVenster, Rotterdam
Mario Batkovic
Paradox, Tilburg
19:00
Bokoesam / Jacin Trill
013, Tilburg
20:30
Destructive Penguins
EKKO, Utrecht
20:15
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
Dark Tranquillity
Biebob, Vosselaar
Patrick Laureij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Bob James
Boerderij, Zoetermeer
vrijdag 04 mei 2018
21:00
On the House: Songbelt & Handsome Johnny
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:30
Michael Prins
Podium Victorie, Alkmaar
23:45
DJ Seinfeld
Sugar Factory, Amsterdam
23:45
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam
Canshaker Pi
Skatecafe, Amsterdam
21:00
DJ Eddy de Clerq / Soweto Soul
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Femi Kuti & The Positive Force
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Pascal Schumacher feat. Maxime Delpierre
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Hannah Williams & The Affirmations
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Lucy Dacus
Sugar Factory, Amsterdam
Nap Eyes
Paradiso, Amsterdam
20:00
DeWolff
Paradiso, Amsterdam
19:30
Bokoesam / Jacin Trill
Trix, Antwerpen
Sam Smith
Sportpaleis, Antwerpen
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
20:00
Exequien van Heinrich Schütz
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Inwolves
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Diplo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Novastar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
20:30
Yung Nnelg
Paard, Den Haag
20:00
Bang Bang Band Girl / Stop II
Paard, Den Haag
20:00
Langhorne Slim
Burgerweeshuis, Deventer
22:30
Morblus
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Prince Tribute by The Beautiful Ones
Bibelot, Dordrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
23:00
Dr. Lektroluv
Effenaar, Eindhoven
21:00
Jacuzzi Boys / Tyvek
Stroomhuis, Eindhoven
De Likt
Altstadt, Eindhoven
20:30
Delaney Davidson Magic Lightbox Show
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Les Negresses Vertes
Effenaar, Eindhoven
Scumbag Millionaire
The Jack, Eindhoven
21:30
Winne
So What!, Gouda
21:30
FLEURS DU MAL in concert at LOLA-Groningen - Netherlands
LOLA050, Groningen
21:00
Peter Kernel
Vera, Groningen
Tower of Power
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jack Parow
Simplon, Groningen
20:00
Mario Batkovic
De Oosterpoort, Groningen
20:45
Heerlense Oratoriumvereniging - Requiem voor Auschwitz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Luistervinken - Vrouwelijke componisten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Amplifier
Cacaofabriek, Helmond