Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
18:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Singer Theater
Laren
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Brigant
Arnhem
Patronaat
Haarlem
20:30
Iduna
Drachten
Bibelot
Dordrecht
19:30
Paard
Den Haag
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Metropool
Hengelo
20:30
Cinetol
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
van Beresteyn
Veendam
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
EKKO
Utrecht
21:00
Poppodium Volt
Sittard
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Luxor Live
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
Het Trefpunt
Warmond
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Parkgebouw
Rijssen
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
LOLA050
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Flux
Zaandam
Werftheater
Utrecht
21:00
Vorstin
Hilversum
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
Vera
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
DeMess
Naarden
20:30
Paard
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Bosuil
Weert
Deventer Schouwburg
Deventer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:45
Podium 't Beest
Goes
20:00
dB's
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
ATLAS Theater
Emmen
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Le Garage Creative Music
Liège
vrijdag 01 maart 2019
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Blackbird
Fluor, Amersfoort
20:00
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
18:45
Brendan Perry
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bruce Springsteens Born in the U.S.A.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
Causes
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Singer Theater, Laren
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
De Baron / Mummy's A Tree
Brigant, Arnhem
De Raggende Manne
Patronaat, Haarlem
20:30
Def Americans
Iduna, Drachten
Delain
Bibelot, Dordrecht
19:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Paard, Den Haag
22:00
Dj Tin Wish Tin / The Downbeat Detonators / The Magnetics
Merleyn, Nijmegen
19:30
Douwe Bob
Metropool, Hengelo
20:30
Eelke
Cinetol, Amsterdam
17:00
Eerie Wanda
Concerto, Amsterdam
20:15
Ellen Valkenburg / James Oesi / Olga Pashchencko
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Ernst Jansz
Podium Victorie, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posttheater, Arnhem
21:00
Faal + Black Capricorn (IT)
Little Devil, Tilburg
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Focus
Q-Factory, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Willem, Enschede
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
19:30
Georgio
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Schouwburg Het Park, Hoorn
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
van Beresteyn, Veendam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Hippo Campus
Tolhuistuin, Amsterdam
Indian Askin
EKKO, Utrecht
21:00
Infloyd
Poppodium Volt, Sittard
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jan Terlouw Junior & The Nightclub
Luxor Live, Arnhem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Sneek, Sneek
Javier Guzman - Guzmán
Het Trefpunt, Warmond
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:45
Jesse Dayton
Het Huis Verloren, Hoorn
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
John West - Het neusje van de zalm
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Parkgebouw, Rijssen
21:00
Julia Zahra
Hedon, Zwolle
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Goudse Schouwburg, Gouda
Kiki Schippers - Waar
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
La Force
Paradiso, Amsterdam
20:15
Lakshmi - Adem
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
LetsGo - JoeyAK & Paul Sinha
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Live at LOLA: Dilana
LOLA050, Groningen
19:30
Lost Under Heaven
Trix, Antwerpen
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:45
Maan
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Maiden United
P60, Amstelveen
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
De Flux, Zaandam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
21:00
Massada
Vorstin, Hilversum
20:45
Meindert Talma
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mt. Atlas
Oefenbunker, Landgraaf
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Breek
Orpheus, Apeldoorn
Navarone
Vera, Groningen
20:30
Navarone
Vera, Groningen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
DeMess, Naarden
20:30
Noam Bar
Paard, Den Haag
Patrick Laureij
Schouwburg Odeon, Zwolle
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Paul de Munnik
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Praying Mantis
De Bosuil, Weert
Rayen Panday - Fenomeen
Deventer Schouwburg, Deventer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Roos Blufpand
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
DeLaMar, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
RY X
Paradiso, Amsterdam
20:45
Sirenia
Podium 't Beest, Goes
20:00
Sisters Of Suffocation + Dead Sleep (DK)
dB's, Utrecht
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Stef Bos - Ruimte
ATLAS Theater, Emmen
Tamino
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Tania Kross - Carmen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Bootleg Sixties
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
The Fire Harvest
Le Garage Creative Music, Liège