Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Luxor Live
Arnhem
19:30
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
Skatecafe
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Oktoberhallen
Wieze
Wesopa Weesp
Weesp
18:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Grenswerk
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Stathe
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
23:00
WORM
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
De Zwerver
Oostende
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Fort33
Leusden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
C.C. De Kimpel
Bilzen
De Roma
Antwerpen
23:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Op de Amstel
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
EKKO
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
013
Tilburg
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
17:30
Grounds
Rotterdam
15:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
P3
Purmerend
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
19:00
Manifesto
Hoorn
11:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
vrijdag 04 mei 2018
20:00
Diplo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Novastar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Inwolves
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Exequien van Heinrich Schütz
Beauforthuis, Austerlitz
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
19:30
Bokoesam / Jacin Trill
Trix, Antwerpen
Sam Smith
Sportpaleis, Antwerpen
23:45
DJ Seinfeld
Sugar Factory, Amsterdam
23:45
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam
Canshaker Pi
Skatecafe, Amsterdam
21:00
DJ Eddy de Clerq / Soweto Soul
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Femi Kuti & The Positive Force
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Pascal Schumacher feat. Maxime Delpierre
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Hannah Williams & The Affirmations
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Lucy Dacus
Sugar Factory, Amsterdam
Nap Eyes
Paradiso, Amsterdam
20:00
DeWolff
Paradiso, Amsterdam
20:30
Michael Prins
Podium Victorie, Alkmaar
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
21:00
On the House: Songbelt & Handsome Johnny
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 05 mei 2018
Frank Boeijen
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Zaantheater, Zaandam
Herman van Veen
Theater De Storm, Winterswijk
William Boeva - Reset
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Willy Sommers / Wim Soutaer
Oktoberhallen, Wieze
Patrick Laureij
Wesopa Weesp, Weesp
18:00
SLKKRS goes Spanish met Tia Rosa
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Lusine
Grenswerk, Venlo
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Staatsgreep - Betogers: Fantabulous
Stathe, Utrecht
20:15
The Best of Britain
Markant Uden, Uden
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tribute Night: Elvis Presley, Bruce Springsteen & Meat Loaf
Little Devil, Tilburg
22:00
Afro Bros
FOX Nightlife, Stadskanaal
23:00
Run The Trap - 5th anniversary edition
WORM, Rotterdam
20:00
Michale Graves plays Misfits
Baroeg, Rotterdam
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Symphonic Rock Night Band
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Bussel, Oosterhout
Metz + la Jungle +Moaning + Teen Creeps + Budget Trash
De Zwerver, Oostende
20:00
SHDW & Obscure Shape / Tijana T
Doornroosje, Nijmegen
Monolord / Monster Magnet
Doornroosje, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Carter Sampson
Fort33, Leusden
CHRCH / Fister
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Puur, de Laatste
Vorstin, Hilversum
20:30
Massada
Metropool, Hengelo
Johan Goossens - Vlam
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Marietta Petkova / Vesko Eschkenazy - Recital voor viool & piano
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:00
Bevrijdingsfestival Heerlen
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
CHRCH / Fister
Vera, Groningen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Parktheater, Eindhoven
19:30
Uit de riolen van Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Grupo del Sur
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Trijntje Oosterhuis
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Bevrijdingsconcert: Glenn Miller Tribute
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Vreemde Kostgangers
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
20:00
Novastar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rone
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bökkers
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kimpel, Bilzen
J. Bernardt
De Roma, Antwerpen
23:30
Dr. Lektroluv
Paradiso, Amsterdam
21:00
Hardstyle Pianist
Melkweg, Amsterdam
20:30
BvR Flamenco Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Mabel Matiz
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Bastiaan Everink / CB Milton / Maan / Noa Wildschut / Willemijn Verkai
Op de Amstel, Amsterdam
Benoît Delbecq Quartet feat. Mark Turner, Gerald Cleaver & John Hébert
Bimhuis, Amsterdam
Iceage
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Clifton Braam / Danielle Dorder / Glenn Huisden
Meervaart, Amsterdam
Sam Smith
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Puddles Pity Party
Melkweg, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 06 mei 2018
20:30
The Black Lips
EKKO, Utrecht
16:00
Benjamin Herman
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Elvis The Concert
013, Tilburg
15:30
Sofia Talvik
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
17:30
The Gospel Experience
Grounds, Rotterdam
15:15
FATU 010 - Anuar, Javier Guzman, Sidney Schmeltz
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rootsriders - Tribute2BobMarley
P3, Purmerend
14:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Ian Siegal Band
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Marco Borsato
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Avenging Benji
Oefenbunker, Landgraaf
19:00
Hollis Brown
Manifesto, Hoorn
11:00
Zondagochtend Klassiek: Dvořák & Piazzolla - Pumpkin Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Live at Lola: Black Mambas (US) + Los Obamas
LOLA050, Groningen
Machine Head
De Oosterpoort, Groningen
14:15
Dimitar Dimitrov / Elvire Boelee
D' Engelenburgh, Fijnaart
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Sam Times
PopEi, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven