Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Dynamo
Eindhoven
19:00
013
Tilburg
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Biebob
Vosselaar
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Paradox
Tilburg
De Roma
Antwerpen
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Kreun
Kortrijk
Effenaar
Eindhoven
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Engel
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
Bibelot
Dordrecht
Vera
Groningen
23:45
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Veste
Delft
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
The Jack
Eindhoven
Sportpaleis
Antwerpen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Pul
Uden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Little Devil
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
De Bosuil
Weert
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
De Doelen
Rotterdam
20:45
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Metropool
Hengelo
Altstadt
Eindhoven
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
De Pul
Uden
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Vera
Groningen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Groene Engel
Oss
Hedon
Zwolle
Skatecafe
Amsterdam
21:30
So What!
Gouda
21:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
LOLA050
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:45
Paradiso
Amsterdam
donderdag 03 mei 2018
Icon For Hire
Dynamo, Eindhoven
19:00
Bokoesam / Jacin Trill
013, Tilburg
19:00
Luistervinken - Vrouwelijke componisten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dark Tranquillity
Biebob, Vosselaar
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Jungle By Night
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Trixie Whitley
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
Mario Batkovic
Paradox, Tilburg
Wende Snijders - Mens
De Roma, Antwerpen
Tim Akkerman sings The Boss
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Ulysse
Botanique, Brussel
20:00
Protomartyr
De Kreun, Kortrijk
EYEHATEGOD
Effenaar, Eindhoven
20:00
Folk Road Show
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jacuzzi Boys
Patronaat, Haarlem
20:00
Geppetto & The Whales
Mezz, Breda
20:00
David Ryan Harris
Paradiso, Amsterdam
Scumbag Millionaire
De Engel, Den Helder
20:15
Pink Floyd Project
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Veste, Delft
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Diligentia, Den Haag
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Andy Frasco
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bicep
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jim Black's Malamute
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Awkward I
Podium Victorie, Alkmaar
High On Fire
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Parktheater, Eindhoven
20:30
Bob James
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Destructive Penguins
EKKO, Utrecht
20:30
Banner. / Ruud Fieten
Simplon, Groningen
Ian Siegal
Bibelot, Dordrecht
Birth of Joy
Vera, Groningen
23:45
Diplo
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 04 mei 2018
JW Roy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Scumbag Millionaire
The Jack, Eindhoven
Sam Smith
Sportpaleis, Antwerpen
19:00
Luistervinken - Vrouwelijke componisten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Bokoesam / Jacin Trill
Trix, Antwerpen
20:00
Mario Batkovic
De Oosterpoort, Groningen
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
20:00
Amplifier
Cacaofabriek, Helmond
20:00
DeWolff
Paradiso, Amsterdam
20:00
Exequien van Heinrich Schütz
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
MortIIs
Baroeg, Rotterdam
20:00
Jack Parow
Simplon, Groningen
Nap Eyes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Inwolves
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Les Negresses Vertes
Effenaar, Eindhoven
20:00
Lakshmi
De Pul, Uden
20:00
Trixie Whitley
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Prince Tribute by The Beautiful Ones
Bibelot, Dordrecht
20:00
Bang Bang Band Girl / Stop II
Paard, Den Haag
20:00
Another Journey / The Rushians
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Novastar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Langhorne Slim
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Diplo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Abysmal Darkening
Little Devil, Tilburg
Flotsam And Jetsam / Evil Invaders + support
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Axel Rudi Pell
De Bosuil, Weert
Tower of Power
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Lucy Dacus
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Yung Nnelg
Paard, Den Haag
20:30
Michale Graves
Vorstin, Hilversum
20:30
Hannah Williams & The Affirmations
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Michael Prins
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Pascal Schumacher feat. Maxime Delpierre
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Local Heroes
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Delaney Davidson Magic Lightbox Show
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Agnes Gosling
De Doelen, Rotterdam
20:45
Heerlense Oratoriumvereniging - Requiem voor Auschwitz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Guy Forsyth
Metropool, Hengelo
De Likt
Altstadt, Eindhoven
21:00
Femi Kuti & The Positive Force
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
DJ Eddy de Clerq / Soweto Soul
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Jacuzzi Boys / Tyvek
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Eamonn McCormack
De Pul, Uden
21:00
FINESSELANDE + A$M + DUITENKORNUITEN + BOKOEDRO + VELDLIFE
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Peter Kernel
Vera, Groningen
21:00
On the House: Songbelt & Handsome Johnny
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Zingen voor je leven - door Chaja Koor
Groene Engel, Oss
Arena
Hedon, Zwolle
Canshaker Pi
Skatecafe, Amsterdam
21:30
Winne
So What!, Gouda
21:30
Andy Frasco & The U.N. Last Minute Show
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
FLEURS DU MAL in concert at LOLA-Groningen - Netherlands
LOLA050, Groningen
22:00
Louwie
Merleyn, Nijmegen
22:30
Morblus
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Dr. Lektroluv
Effenaar, Eindhoven
23:45
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam