Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Capitole
Gent
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Willemeen
Arnhem
Musis
Arnhem
21:00
De School
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Flux
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Café The Pocket
Katwijk
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Savelberklooster
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
19:30
Koorenhuis
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
12:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
The Cave
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Peppel
Zeist
19:30
Figi Theater
Zeist
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
Tavenu
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
woensdag 09 mei 2018
21:30
Zhaoze
Vera, Groningen
Di-rect
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Miguel Wiels / Niels Destadsbader
Capitole, Gent
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Meerpaal, Dronten
Herman van Veen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Dieter van der Westen
Burgerweeshuis, Deventer
Patrick Laureij
Theater Bouwkunde, Deventer
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater de Kampanje, Den Helder
Folk Road Show
Paard, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
20:00
Les Filles de Illighadad
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Fuad Hassen - Held
Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Daniel Lohues
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Nachtblut
Willemeen, Arnhem
Daniel Lohues
Musis, Arnhem
21:00
Tropic of Cancer
De School, Amsterdam
20:30
Brad Mehldau Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Leiden Cabaret Festival Finalistentour
Meervaart, Amsterdam
20:00
Indie Moerstaal
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Xcerts
Paradiso, Amsterdam
I'm With Her
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Amsterdelics: Cirque Le Funk
Melkweg, Amsterdam
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
JW Roy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 10 mei 2018
Soup
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Delta Saints
De Flux, Zaandam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Birth of Joy
EKKO, Utrecht
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Brad Mehldau Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Elvis Concert
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gnod
dB's, Utrecht
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Marco Borsato (extra show)
013, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:15
Nabil Aoulad Ayad
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
AARON BUCHANAN AND THE CULT CLASSICS
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
21:00
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
Selah Sue
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:30
Finale Roos van Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Michael Prins
Gebr. De Nobel, Leiden
Saman Amini
Theater Ins Blau, Leiden
The Doors Alive
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Twenty Sicks
Café The Pocket, Katwijk
18:00
LIVE: Thin Lizzy, tribute by Live and Dangerous
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Marlon Kicken - BaKo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mick Flannery
Savelberklooster, Heerlen
20:00
Peter & The Test Tube Babies
Patronaat, Haarlem
22:00
Planet Orange
Vera, Groningen
20:00
Singer-songwriter op donderdag: Jasper Schalks
LOLA050, Groningen
Fischer-Z
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Carter Sampson
Podium 't Beest, Goes
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Randy Hansen
Burgerweeshuis, Deventer
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Paard, Den Haag
20:00
Orange Glow
Haags Pop Centrum, Den Haag
19:30
Craig Taborn Quartet
Koorenhuis, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
20:00
Scenic Route to Alaska
Mezz, Breda
12:30
Festival op de T
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Instant Composers Pool Orchestra
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Durand Jones & the Indications
Paradiso, Amsterdam
20:30
Faces on TV
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Brad Mehldau Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Marco Mendoza
The Cave, Amsterdam
19:30
Tender
Melkweg, Amsterdam
Fun Lovin' Criminals
Paradiso, Amsterdam
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Local The Night
P60, Amstelveen
Daniel Lohues
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
De Likt
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Sheewawah
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 mei 2018
20:15
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Hedon, Zwolle
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fischer-Z
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Denise Jannah
De Peppel, Zeist
19:30
George van Houts - Kom Plot
Figi Theater, Zeist
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
Bells Hells / BMB
Tavenu, Waalwijk
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
De Speeldoos, Vught
Nathalie Baartman - Voest
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Grenswerk, Venlo
Leonie Meijer - Bella Italia
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
3J'S
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Nina June
TivoliVredenburg, Utrecht