Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
19:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Paard
Den Haag
Bibelot
Dordrecht
20:30
Iduna
Drachten
Patronaat
Haarlem
20:00
Brigant
Arnhem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Singer Theater
Laren
00:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
18:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Melkweg
Amsterdam
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
19:00
Patronaat
Haarlem
23:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Iduna
Drachten
Posttheater
Arnhem
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
19:30
Bibelot
Dordrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Omval
Diemen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. De Werft
Geel
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
van Beresteyn
Veendam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Cafe Westerdok
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Rotown
Rotterdam
De hoogte
Winsum
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
21:00
P60
Amstelveen
Werftheater
Utrecht
20:00
Allemanswaard
Amerongen
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Melkweg
Amsterdam
Bon theater
Medemblik
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
21:30
Manifesto
Hoorn
vrijdag 01 maart 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Focus
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
21:00
Faal + Black Capricorn (IT)
Little Devil, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posttheater, Arnhem
20:00
Ernst Jansz
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Ellen Valkenburg / James Oesi / Olga Pashchencko
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
17:00
Eerie Wanda
Concerto, Amsterdam
20:30
Eelke
Cinetol, Amsterdam
19:30
Douwe Bob
Metropool, Hengelo
22:00
Dj Tin Wish Tin / The Downbeat Detonators / The Magnetics
Merleyn, Nijmegen
19:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Paard, Den Haag
Delain
Bibelot, Dordrecht
20:30
Def Americans
Iduna, Drachten
De Raggende Manne
Patronaat, Haarlem
20:00
De Baron / Mummy's A Tree
Brigant, Arnhem
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theaterhotel Almelo, Almelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Singer Theater, Laren
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Causes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Bruce Springsteens Born in the U.S.A.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
18:45
Brendan Perry
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Blackbird
Fluor, Amersfoort
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Beast In Black
Melkweg, Amsterdam
20:30
Baptiste W. Hamon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Bakermat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
23:00
Badguyz / Giordan Chase
Doornroosje, Nijmegen
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Agnietenhof, Tiel
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Academy of Ancient Music - met Lucie Horsch
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ab Baars Trio / Simon Toldam
Bimhuis, Amsterdam
20:00
A.C.E. - World Tour
La Madeleine, Brussel
20:00
a balladeer
Burgerweeshuis, Deventer
3J'S - Heroes of Music
De Molenberg, Delfzijl
zaterdag 02 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
20:00
Yann Tiersen
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
19:00
Wild Romance
Patronaat, Haarlem
23:30
Vunzige Deuntjes Soundsystem
Bibelot, Dordrecht
21:00
VOF De Kunst
De Peppel, Zeist
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
21:30
Tim Knol | Lost & Found 2
Vorstin, Hilversum
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Mavericks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Mavericks
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Jerry Hormone Ego Trip
Cinetol, Amsterdam
20:30
The Cool Quest
Fluor, Amersfoort
00:00
The Bootleg Sixties
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Paard, Den Haag
Tamino
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Super Classics 80s 90s 00s
Iduna, Drachten
Stefano Keizers - Erg Heel
Posttheater, Arnhem
20:00
Status Quo Forever
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
19:30
Sokół
Bibelot, Dordrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Omval, Diemen
20:30
Sisters Of Suffocation
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Sirenia
Metropool, Hengelo
21:00
Samba Toure
Paradiso, Amsterdam
20:00
RY X
Paradiso, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Romy Monteiro
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
Pop Evil
Melkweg, Amsterdam
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Paul Batto
Cafe Westerdok, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Kennemer Theater, Beverwijk
Navarone
Rotown, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
21:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
P60, Amstelveen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Allemanswaard, Amerongen
21:00
Maiden United
Corneel, Lelystad
20:00
Maan
Melkweg, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
20:30
Lost Under Heaven
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
KUENTA
Simplon, Groningen
21:30
Kita Menari
Manifesto, Hoorn