Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Boerderij
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
21:00
Grand Cafe Carambole
Winschoten
21:00
De Bosuil
Weert
Munttheater
Weert
18:30
Kasteel De Wittenburg
Wassenaar
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Joriskerk
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Stathe
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
De Pul
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
23:00
013
Tilburg
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:15
013
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
Theater Idea
Soest
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
De Spot
Middelburg
Studio A58
Middelburg
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Poppodium De IJsbreker
Leusden
21:00
De X
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
't Ukien
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Manifesto
Hoorn
21:30
Café de Noot
Hoogland
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podium 't Beest
Goes
Wilminktheater
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
NatLab
Eindhoven
Cultura
Ede
20:30
Iduna
Drachten
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Energiehuis
Dordrecht
20:30
De Perifeer
Deventer
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Boode in Bathmen
Bathmen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
zaterdag 12 mei 2018
20:00
Son Mieux / The Brahms
Hedon, Zwolle
Daniel Lohues
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Her Majesty
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arena
Boerderij, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning te rijk
Figi Theater, Zeist
21:00
Back to Blondie
Grand Cafe Carambole, Winschoten
21:00
The Delta Saints
De Bosuil, Weert
Leonie Meijer - Bella Italia
Munttheater, Weert
18:30
Romy & Antje Monteiro
Kasteel De Wittenburg, Wassenaar
20:00
PANDEMONIUM FLASHBACK: CURFEW & S5
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Ghostface Killah
Grenswerk, Venlo
20:15
Alex Klaasen - Showponies
De Maaspoort, Venlo
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Joriskerk, Venlo
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Eelke Ankersmit
Stathe, Utrecht
20:30
Japanese Breakfast
EKKO, Utrecht
Fischer-Z
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Randy Hansen
De Helling, Utrecht
20:00
Dead Bronco
dB's, Utrecht
19:45
Julien Clerc
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
The Quartet-NL XL
TivoliVredenburg, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
Back to Blondie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience Band
De Pul, Uden
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Markant Uden, Uden
20:00
Soup
De Pul, Uden
23:00
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
20:30
Saron Crenshaw & The Visionairs
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:15
Pink Project
013, Tilburg
20:00
EZG / Skaffa / Steen / Steff
Hall Of Fame, Tilburg
19:00
Doom Days III: Za: Serpent Venom (UK) + Faal + Excruciation (CH) + My
Little Devil, Tilburg
22:00
Lil Kleine
FOX Nightlife, Stadskanaal
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Idea, Soest
21:00
Hockey Dad
V11, Rotterdam
21:00
Dimitris Mystakidis
Grounds, Rotterdam
20:00
Bad Sports / Lone Wolf / Radioactivity / The Real Danger
Rotown, Rotterdam
19:00
Alpha Blondy & The Solar System
Annabel, Rotterdam
Herman van Veen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Radiohead tribute night m.m.v. Rediohead
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:30
The Moods
Groene Engel, Oss
20:15
Frank Boeijen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Weedeater (US) + Grotto + Obey The riff.
De Zwerver, Oostende
20:15
DeWolff
Doornroosje, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Birth of Joy
De Spot, Middelburg
Diggy Dex
Studio A58, Middelburg
20:00
Piece of Maiden
Fort33, Leusden
20:00
Piece of Maiden
Poppodium De IJsbreker, Leusden
21:00
The Professionalz
De X, Leiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Halve finale Kleine Prijs van Fryslân
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Mantra / Storksky
't Ukien, Kampen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
I Found The Cure / Lizzie And The Banshees
Manifesto, Hoorn
21:30
Attila
Café de Noot, Hoogland
20:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Duycker, Hoofddorp
20:30
Gooische Zangers
Vorstin, Hilversum
20:00
Dokter Watjes
Metropool, Hengelo
21:00
90s Dansavond - mmv Robbie Williams Tribute
Cacaofabriek, Helmond
21:00
LIVE: Ragepyre CD-Release + supports
Muziekcafé Helmond, Helmond
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Johan Derksen Keeps The Blues Alive
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daisy Correia - Balans in mijn fado
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ruben Hein
Patronaat, Haarlem
20:15
Cor Bakker / Fay Claassen
Podium onder de toren, Grootschermer
17:00
Specs Hildebrand
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Selah Sue
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Mark Foggo
StudioGonz, Gouda
20:00
Zonder verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Horisont
Podium 't Beest, Goes
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Wilminktheater, Enschede
21:00
Mango Zabba
Altstadt, Eindhoven
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Effenaar, Eindhoven
20:15
JW Roy
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland: De wereld van Schubert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Cannonball Cletus
PopEi, Eindhoven
20:00
Lilian Vieira Grupo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Saman Amini
NatLab, Eindhoven
The Cosmic Carnival plays Fleetwood Mac
Cultura, Ede
20:30
Madchild
Iduna, Drachten
19:15
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
Licks & Brains ft. Amber Nijman
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Di-rect
Bibelot, Dordrecht
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Felicity Provan Quintet
De Perifeer, Deventer
20:00
Garden Mum | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
19:30
Shht
Paard, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Spant!, Bussum
20:00
Fun Lovin' Criminals
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Congos
Centrum Staf Versluys, Bredene
21:00
Men on Wire / Windup Space
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Nathalie Baartman - Voest
Boode in Bathmen, Bathmen
20:15
Banus & de Ridder
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Pink Floyd Project
De Nieuwe Kolk, Assen