Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater Ludens
Voorburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
20:00
De Roma
Antwerpen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
CulturA & Zo
Nootdorp
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Merleyn
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Gigant
Apeldoorn
Perron-3
Rosmalen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Iduna
Drachten
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
The Cave
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Corneel
Lelystad
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
DeMess
Naarden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
21:30
Café de Noot
Hoogland
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
Grand Cafe Carambole
Winschoten
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
Diligentia
Den Haag
20:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Joriskerk
Venlo
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Bibelot
Dordrecht
Theater De Veste
Delft
Studio A58
Middelburg
21:00
Grounds
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Stathe
Utrecht
Energiehuis
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Perifeer
Deventer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Vorstin
Hilversum
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
vrijdag 11 mei 2018
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Grenswerk, Venlo
20:00
Miguel Wiels / Niels Destadsbader
Kursaal Oostende, Oostende
Nathalie Baartman - Voest
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Nina June
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Olivia Rudeen / Samuel Lee
Torpedo Theater, Amsterdam
21:00
On the House: De Baron & Papajahkur
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Paranoid State
dB's, Utrecht
20:00
Peter & The Test Tube Babies
Neushoorn, Leeuwarden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Domijnen, Sittard
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Randy Hansen
013, Tilburg
Rayen Panday - Fenomeen
CulturA & Zo, Nootdorp
Richard Groenendijk - Om alles
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Merleyn, Nijmegen
Roger Waters
Sportpaleis, Antwerpen
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ruben Hein
Paard, Den Haag
Selah Sue (acoustic)
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Son Mieux / The Brahms
Effenaar, Eindhoven
20:00
Souldust
The Jack, Eindhoven
Stefano Keizers - Erg heel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Steffen Morrison
Gigant, Apeldoorn
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Perron-3, Rosmalen
20:00
Stuart Mavis
Simplon, Groningen
20:00
Switch Bones
Little Devil, Tilburg
20:30
The Bruceband
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
The Doors Alive
Cacaofabriek, Helmond
20:30
The Elvis Project
Iduna, Drachten
22:30
The King's Rhythm Crew ft JB Meijers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
The Soap Girls
The Cave, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
20:30
Tony Clifton
Altstadt, Eindhoven
20:15
Trijntje Oosterhuis
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Twarres
Corneel, Lelystad
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Warhola
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Maagd, Bergen op Zoom
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:00
Zwarte Koffie
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 12 mei 2018
21:00
90s Dansavond - mmv Robbie Williams Tribute
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Alex Klaasen - Showponies
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Alpha Blondy & The Solar System
Annabel, Rotterdam
22:00
Alxndr London
Paradiso, Amsterdam
Arena
Boerderij, Zoetermeer
21:30
Attila
Café de Noot, Hoogland
14:00
Back to Blondie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Back to Blondie
Grand Cafe Carambole, Winschoten
20:00
Bad Sports / Lone Wolf / Radioactivity / The Real Danger
Rotown, Rotterdam
20:15
Banus & de Ridder
Beauforthuis, Austerlitz
Beth Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Birth of Joy
De Spot, Middelburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
Diligentia, Den Haag
20:00
Cannonball Cletus
PopEi, Eindhoven
20:15
Cor Bakker / Fay Claassen
Podium onder de toren, Grootschermer
20:30
Daisy Correia - Balans in mijn fado
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniel Lohues
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Joriskerk, Venlo
19:00
De Grote Prijs HipHop Finale
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dead Bronco
dB's, Utrecht
20:00
Def Americans
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
DeWolff
Doornroosje, Nijmegen
Di-rect
Bibelot, Dordrecht
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
Diggy Dex
Studio A58, Middelburg
21:00
Dimitris Mystakidis
Grounds, Rotterdam
DMA's
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dokter Watjes
Metropool, Hengelo
19:00
Doom Days III: Za: Serpent Venom (UK) + Faal + Excruciation (CH) + My
Little Devil, Tilburg
21:00
Eelke Ankersmit
Stathe, Utrecht
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Energiehuis, Dordrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
EZG / Skaffa / Steen / Steff
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Felicity Provan Quintet
De Perifeer, Deventer
Fischer-Z
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Frank Boeijen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Fun Lovin' Criminals
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Garden Mum | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
19:15
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Ghostface Killah
Grenswerk, Venlo
20:30
Gooische Zangers
Vorstin, Hilversum
19:00
Halve finale Kleine Prijs van Fryslân
Neushoorn, Leeuwarden
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Wilminktheater, Enschede
20:30
Her Majesty
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Herman van Veen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Hockey Dad
V11, Rotterdam
20:00
Horisont
Podium 't Beest, Goes
21:00
I Found The Cure / Lizzie And The Banshees
Manifesto, Hoorn
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Japanese Breakfast
EKKO, Utrecht
20:30
Johan Derksen Keeps The Blues Alive
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen