Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Domijnen
Sittard
De Gruitpoort
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Hof 88
Almelo
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
19:30
Cafe The Other Side
Peer
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Merksem
Merksem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ins Blau
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
19:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
dinsdag 15 mei 2018
Saman Amini
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Wilminktheater, Enschede
19:30
Black Milk
Paard, Den Haag
19:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Paradiso, Amsterdam
God is an Astronaut
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Seether
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Vamps
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
3TEETH
Duycker, Hoofddorp
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Get Busy
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Funk Club
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
SOHN
Paradiso, Amsterdam
20:00
MYCA
Patronaat, Haarlem
Isaac Gracie
TivoliVredenburg, Utrecht
Clap Your Hands Say Yeah!
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Maestro Jules onthult: Mahler symphonie nr. 1
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Max Frost
TivoliVredenburg, Utrecht
Dave East
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Stanley Clarke / The Stanley Clarke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 16 mei 2018
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
Saman Amini
De Gruitpoort, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leonie Meijer - Bella Italia
Deventer Schouwburg, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles
Flint, Amersfoort
Frank Boeijen
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Goudse Schouwburg, Gouda
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochen Otten - Troosten
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniel Lohues
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hof 88, Almelo
12:30
Lunchconcert: Marketa Palová
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
19:30
The Prowlers
Cafe The Other Side, Peer
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dotan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Meindert Talma
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Groove Circus
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Elvis Concert 2018
Metropool, Hengelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wrekmeister Harmonies
Paard, Den Haag
Baxter Dury
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Vamps
Paradiso, Amsterdam
20:00
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marco Borsato
Sportpaleis, Antwerpen
MeisjeDjamila
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
The Visual / San Dollar / Yasmine
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
We Are Scientists
Trix, Antwerpen
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Isaac Gracie
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
Live Stage Marnix, Bennekom
20:15
Borodin Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Metropole Orkest Bigband & China Moses
Bimhuis, Amsterdam
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Her Majesty
Musis, Arnhem
20:30
Stathe Sessie: Cari Cari
Stathe, Utrecht
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Wiegedood
Vera, Groningen
22:00
Towkio
Paradiso, Amsterdam
donderdag 17 mei 2018
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendijk - Om alles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C Warenar, Wassenaar
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Merksem, Merksem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Martijn Koning - Koning te rijk
Markant Uden, Uden
Johan Goossens - Vlam
Orpheus, Apeldoorn
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Almere, Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kampanje, Den Helder
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts
Theater de Spiegel, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Daniel Lohues
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
19:30
MeisjeDjamila
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Benjamin Fro / Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Duo Laroo/Byrd / Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam