Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:45
Paradiso
Amsterdam
23:00
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cafe de Doelen
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
07:30
Het Pompstation
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
00:00
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Koorenhuis
Den Haag
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Brandstof
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Minard Schouwburg
Gent
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
23:00
Corneel
Lelystad
20:00
Le Forum
Liège
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Diekhuus
Middelharnis
vrijdag 08 maart 2019
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Flint, Amersfoort
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Fluor, Amersfoort
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De dag dat ik Robert Long ontmoette
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:45
KC the Funkaholic / The Mauskovic Dance Band
Paradiso, Amsterdam
23:00
Rough Diamonds / Round Midnight
Bimhuis, Amsterdam
21:00
SSSH Presents: Benrg / DJ JP / Gentech / Yoji Biomehanika
Melkweg, Amsterdam
20:30
Gallowstreet presenteert Honk
Paradiso, Amsterdam
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 - Angst en ander zaaigoed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Chantal Bakker / Desta / Nzingah Morena / Rima Kawuwung / Wietske Dijk
Meervaart, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Remy van Kesteren
Cafe de Doelen, Amsterdam
Shawn Mendes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Kiki Schippers - Waar
Meervaart, Amsterdam
07:30
Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Concertgebouw, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Balthazar
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Night Lovell
Trix, Antwerpen
20:30
Flavium - 50 Year Anniversary Show
Gigant, Apeldoorn
Thomas Acda - Motel
Orpheus, Apeldoorn
Matroesjka - Brainwash
Gigant, Apeldoorn
00:00
Tania Kross - Carmen
Musis, Arnhem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Genesis Project
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Fresku - Voordat het te laat is
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
PEER
Mezz, Breda
20:00
The Fortunate Sons
Mezz, Breda
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
BREStheater, Brielle
20:00
Whispering Sons
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Niro
La Madeleine, Brussel
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Theater in de Steeg, Den Haag
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
20:00
Estafest 100 jaar
Koorenhuis, Den Haag
The Overslept
Paard, Den Haag
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Winne
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Omval, Diemen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Dochters Van Dordrecht
Bibelot, Dordrecht
21:00
Physical Graffiti
Bibelot, Dordrecht
20:00
Club 3voor12 Dordrecht
Brandstof, Dordrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Cultura, Ede
21:00
Vida
Altstadt, Eindhoven
20:15
Diggy Dex Karavaan clubtour
Effenaar, Eindhoven
Heino
Effenaar, Eindhoven
20:00
Mathias Eick Quintet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Vida
Altstadt, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Parktheater, Eindhoven
20:00
Annelie
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Def Americans - Johnny Cash At San Quentin 50th Anniversary
Metropool Enschede, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Minard Schouwburg, Gent
21:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Kik Hertaalt!
De Reggehof, Goor
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
De Skâns, Gorredijk
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Goudse Schouwburg, Gouda
Joris Linssen & caramba - Raak!
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Jozef van Wissem
Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: Limonchiki + HALA
LOLA050, Groningen
20:00
Yorick van Norden
Simplon, Groningen
20:00
Broken Brass Ensemble
Simplon, Groningen
19:30
Nathan Gray
Patronaat, Haarlem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
LIVE: Jamsessie
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Mike Plume
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater 't Speelhuis, Helmond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Teske
Metropool, Hengelo
20:30
Ten Years After
Vorstin, Hilversum
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The Grand East
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Douwe Bob (UITVERKOCHT)
Neushoorn, Leeuwarden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Lillith
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Digital Underground
Gebr. De Nobel, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Het Veur Theater, Leidschendam
23:00
Afrolosjes / Jamrock
Corneel, Lelystad
20:00
Rachid Badouri
Le Forum, Liège
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Lochem, Lochem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Diekhuus, Middelharnis