Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
De Jonge Prins
't Zand
20:00
Zaantheater
Zaandam
15:30
De Flux
Zaandam
00:00
Munttheater
Weert
15:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Hoftheater
Raalte
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Lux
Nijmegen
15:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:00
Metropool
Hengelo
16:00
Cacaofabriek
Helmond
18:30
Patronaat
Haarlem
17:00
Taverne De Waag
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
15:00
Simplon
Groningen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
15:00
Theater De Kik
Elst
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
De Harmonie
Edam
15:00
De Perifeer
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paleis 12
Brussel
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
Taverne
Bergen
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Beauforthuis
Austerlitz
12:00
DNK
Assen
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
20:45
Club Dauphine
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
10:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Spant!
Bussum
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
zaterdag 09 maart 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Flint, Amersfoort
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Hippe Gasten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Flavium
Podium Victorie, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
The Dirty Daddies
De Jonge Prins, 't Zand
zondag 10 maart 2019
20:00
Genesis Project
Zaantheater, Zaandam
15:30
Genesis Project
De Flux, Zaandam
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Munttheater, Weert
15:30
Mercy John
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Ida Nielsen Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
THE STOMPIN' RIFF RAFFS
dB's, Utrecht
15:30
Baer Traa
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
Linet & Medfest Ensemble
De Doelen, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Zuidplein, Rotterdam
15:00
Wildstreet + L.A. Cobra + Strÿkenine + Superhorror @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater Walhalla, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Eric Visser / Sylvia Houtzager
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Clean Pete - Afblijven
Hoftheater, Raalte
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Hollands Glorie
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Jane Bunnett & Maqueque
Lux, Nijmegen
15:00
H.B.Stroll
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
15:00
ORPHEO Concert - Evgeny Konnov
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:00
Heino
Metropool, Hengelo
16:00
Niels Duffhuës
Cacaofabriek, Helmond
18:30
Bloodshot Dawn / Virvum
Patronaat, Haarlem
17:00
Ruud Houweling
Taverne De Waag, Haarlem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Philharmonie Haarlem, Haarlem
15:00
Wouter Hamel
Simplon, Groningen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
ATLAS Theater, Emmen
15:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater De Kik, Elst
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
't Rozenknopje, Eindhoven
19:30
The Magic Of Motown
Effenaar, Eindhoven
15:00
These People
PopEi, Eindhoven
The Space Age Travellers
De Harmonie, Edam
15:00
ENSEMBLE EXTRA ORDINAIR
De Perifeer, Deventer
Raymond van het Groenewoud
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
17:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
Blue Planet II Live in concert
Paleis 12, Brussel
20:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
Mezz, Breda
20:00
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers
Mezz, Breda
16:00
Marco Martens
BHC (Bij Huize Corné), Breda
The Pheromones
Taverne, Bergen
00:00
The Bootleg Sixties
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Theater de Speeldoos, Baarn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Beauforthuis, Austerlitz
12:00
James Oesi
DNK, Assen
16:15
Samuel Jack
Gigant, Apeldoorn
20:00
Anderson .Paak & The Free Nationals
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Kamelot
Trix, Antwerpen
Shawn Mendes
Sportpaleis, Antwerpen
22:00
Madison McFerrin
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Gladiators
Q-Factory, Amsterdam
Bass Drum Of Death
Cinetol, Amsterdam
20:45
Peter Beets
Club Dauphine, Amsterdam
20:30
ADHD (NL)
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ida Nielsen Band
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oneida
Paradiso, Amsterdam
Bastille
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lizz Wright
Paradiso, Amsterdam
Gus Dapperton
Melkweg, Amsterdam
16:00
Kris Delmhorst
Paradiso, Amsterdam
10:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Carlijn Bouten
Paradiso, Amsterdam
Tania Kross - Carmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:45
Victorie Sunday Sessions: Do
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Soul Secret + Cirrha Niva
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 11 maart 2019
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Frans Bauer
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Fulcotheater, IJsselstein
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Kris Delmhorst / Krista Detor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
19:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
The Blaze
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
Post Malone
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Night Lovell
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Tim Knol - Lost & Found 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Godsmack
Melkweg, Amsterdam
19:00
Brother Ali
Melkweg, Amsterdam
16:00
Three Faces
Meervaart, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
dinsdag 12 maart 2019
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Odeon, Zwolle
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Zaantheater, Zaandam
Romy Monteiro
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen