Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Metropool
Hengelo
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Café Café
Hasselt
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
22:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Capitole
Gent
Parktheater
Eindhoven
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Chassé Theater
Breda
Mezz
Breda
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Sportpaleis
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
22:00
Maloe Melo
Amsterdam
22:00
The Cave
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Peppel
Zeist
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Bosuil
Weert
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
23:00
EKKO
Utrecht
21:30
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
21:30
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
21:00
Grounds
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
De Doelen
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Maassilo
Rotterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
El Corazon Roosendaal
Roosendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Zwerver
Oostende
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Spot
Middelburg
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
Q-bus
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
donderdag 24 mei 2018
20:00
Massada
Duycker, Hoofddorp
20:00
Diggy Dex
Duycker, Hoofddorp
20:00
Yenga
Metropool, Hengelo
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Birth of Joy
Café Café, Hasselt
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
22:00
Saskia Laroo Band
Cafe Stiels, Haarlem
20:00
Smooky Margielaa
Patronaat, Haarlem
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Kruidkoek + Joost Oomen
LOLA050, Groningen
20:30
Mattiel / Snail Mail
Vera, Groningen
20:15
Her Majesty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
DeWolff
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Stef Bos - Kern
Capitole, Gent
Lebbis - De Bovengrens
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kampanje, Den Helder
Di-rect
Paard, Den Haag
20:00
Akua Naru
Paard, Den Haag
19:30
The Last Wave
Paardcafe, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
Waylon
Mezz, Breda
20:15
Ernst Jansz 70 jaar
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Luxor Live, Arnhem
Leonie Meijer - Bella Italia
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Katy Perry
Sportpaleis, Antwerpen
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
22:00
The Soap Girls
Maloe Melo, Amsterdam
22:00
Ilion
The Cave, Amsterdam
22:00
Guy One
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kaja Draksler Octet
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Ali B - KOORTS
Meervaart, Amsterdam
20:00
ICONS! Grace Jones: Bloodlight and Bami
Melkweg, Amsterdam
Feng Suave
Cinetol, Amsterdam
20:00
Big Daddy Kane
Q-Factory, Amsterdam
River Matthews
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cameo
Paradiso, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Michael Malarkey
Melkweg, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Herr Alt
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 25 mei 2018
22:00
Hardstyle Pianist
Hedon, Zwolle
21:00
Sean Koch Trio
Hedon, Zwolle
Herman van Veen
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
19:30
Panic Room
Boerderij, Zoetermeer
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
New Cool Collective
De Peppel, Zeist
Jeroen van Merwijk - Lucky
Zaantheater, Zaandam
20:30
Rob's Benefietconcert Alpe D'Huzes
De Bosuil, Weert
20:00
Callahan Clearwater revival
Openluchttheater Engbergen, Voorst
21:00
TOKOLOKO: SPEAKEASY E.A.
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Zonder verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
23:00
Joost van Bellen
EKKO, Utrecht
21:30
Guy One
EKKO, Utrecht
20:00
Akua Naru
TivoliVredenburg, Utrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
20:00
The Adele Project
Markant Uden, Uden
Gazpacho
De Pul, Uden
21:30
Farstreet
Little Devil, Tilburg
DeWolff
013, Tilburg
20:15
Her Majesty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
De Dijk
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Erik Ankoné
Het Bolwerk, Sneek
21:00
DAAN (B)
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Stef Bos - Kern
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Fay Claassen
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
21:00
Ebo Taylor
Grounds, Rotterdam
Son Mieux / The Brahms
Rotown, Rotterdam
20:30
Coal Harbour
De Doelen, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nick Mulvey
Maassilo, Rotterdam
19:30
Demented Are Go!
Baroeg, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Darkraver / Deadly Guns / EZG / Sttrbstn / Sub Sonik
El Corazon Roosendaal, Roosendaal
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Bodega (US) + the Baudelaires (AU)
De Zwerver, Oostende
23:00
Chocolade
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
JB Meijers / The Kings Rhythm Crew
De Spot, Middelburg
21:00
Steffen Morrison
Corneel, Lelystad
20:30
SPOONFiSH
Q-bus, Leiden
Ruben Hein
Gebr. De Nobel, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Awkward i
Neushoorn, Leeuwarden
Waylon (Uitverkocht)
Neushoorn, Leeuwarden
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Gruppo Sportivo
Vorstin, Hilversum
20:30
Jacin Trill / Leafs
Metropool, Hengelo
Ali B - Koorts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Graham Bonnet
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Brigitte Kaandorp
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther