Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
19:00
De Klos
Emmeloord
20:00
Café De Meister
Geleen
23:30
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Vorstin
Hilversum
Manifesto
Hoorn
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Spot
Middelburg
23:00
Merleyn
Nijmegen
13:00
Goffertpark
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Groene Engel
Oss
12:00
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Sparta Stadion 'Het Kasteel'
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
16:30
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Stathe
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:15
Flint
Amersfoort
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
15:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Melkweg
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
13:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Paard
Den Haag
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Cellebroederskapel
Maastricht
20:00
De Zwerver
Oostende
15:00
De Terp
Oudorp
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
21:00
V11
Rotterdam
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Hall Of Fame
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
22:00
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Vorstin
Hilversum
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
zaterdag 02 juni 2018
20:00
MotorBongo
Altstadt, Eindhoven
20:00
Shades Of Deep Purple
The Jack, Eindhoven
Herman van Veen
Parktheater, Eindhoven
19:00
Backland
De Klos, Emmeloord
20:00
Start / Over
Café De Meister, Geleen
23:30
Downstage: Moon King
Vera, Groningen
23:00
Black Dynamite / Duke Hugh / Makala / Pushin Wood
Vera, Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Cheap Thrills
Patronaat, Haarlem
20:00
Oliver - EP Release
Nieuwe Nor, Heerlen
Daniel Lohues
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
The Dutch Eagles - Fly like an Eagle
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Stef Bos - Kern
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
LIVE: Reggae Rhythms
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
The Bruceband
Metropool, Hengelo
21:00
The LSB Experience, The Royaltees & VanderLinde: Benefiet voor Weeshui
Vorstin, Hilversum
New Cool Collective
Manifesto, Hoorn
21:00
Def Americans - Johnny Cash live at Folsom Prison 50 year anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
Gazpacho
Neushoorn, Leeuwarden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
The Sore Losers
De Spot, Middelburg
23:00
Free Your Mind Afterparty: Collider + Naim Abu
Merleyn, Nijmegen
13:00
Fortarock
Goffertpark, Nijmegen
John Cleese
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Ryan McGarvey
Groene Engel, Oss
12:00
AttitudeFest
P3, Purmerend
Trijntje Oosterhuis
Theater de Purmaryn, Purmerend
Broederliefde & Friends
Sparta Stadion 'Het Kasteel', Rotterdam
20:00
Eric Corton
Theater Zuidplein, Rotterdam
16:30
Boneheadz / Snaggletoöth / The Dutch Disciples / Vandale
Baroeg, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Schie, Schiedam
Brigitte Kaandorp
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Wave Invasion: Xtort en Noire Antidote
Little Devil, Tilburg
21:00
Sured
Stathe, Utrecht
Johan
TivoliVredenburg, Utrecht
Moon Moon Moon / Robin Kester
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Kendolls / We'rewolves / Wildebeast
dB's, Utrecht
20:00
Rob de Nijs
TivoliVredenburg, Utrecht
Saman Amini
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Jaap Corn
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
ABBA - tribute
Openluchttheater Engbergen, Voorst
23:00
Breakbaar Ft. The Outsiders
Hedon, Zwolle
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
Waylon
Hedon, Zwolle
zondag 03 juni 2018
20:15
Diggy Dex
Flint, Amersfoort
17:30
De Dijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Saint Jhn
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ben Folds
Paradiso, Amsterdam
Beechwood / Wussy
Tolhuistuin, Amsterdam
Back to the essence
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Mozaïek: door het Groot Concertkoor Amsterdam
Paradiso, Amsterdam
14:00
Love The System / The Cool Quest / Yentl en de Boer
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Rebellion
Melkweg, Amsterdam
16:15
The Hubschrauber
Gigant, Apeldoorn
13:30
De Koninklijke Stedelijk Harmonie
Gigant, Apeldoorn
20:30
Ellen ten Damme: Paris-Berlin
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Thom Yorke
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
David Benjamin
Paard, Den Haag
15:00
John Engels / Matt Wilson Group
Muziekpodium DJS, Dordrecht
14:15
Johann Markel / Matthew Baker
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Opening Expo - Optreden Ping Pong Poezie
Cacaofabriek, Helmond
17:00
James Oesi
Cellebroederskapel, Maastricht
20:00
Lonesome Shack (US) + support
De Zwerver, Oostende
15:00
La Cicala
De Terp, Oudorp
14:00
Brabants Operettekoor op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
21:00
Big Ups
V11, Rotterdam
11:30
Trio Brock
Het Heerenhuys, Rotterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Ondt Blod
Hall Of Fame, Tilburg
20:15
The Sea and Cake
De Helling, Utrecht
16:00
Laster / Terzij De Horde
dB's, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Sue Foley
De Bosuil, Weert
John Cleese - Last time to see me before I die
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 04 juni 2018
21:00
De Dijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Einduitvoering Comedy Academy
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Jake Hurwitz and Amir Blumenfeld
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dizzy Wright
Melkweg, Amsterdam
Thom Yorke
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Katt Williams
AFAS Live, Amsterdam
19:30
My Indigo
Q-Factory, Amsterdam
Body Count feat. Ice-T
Melkweg, Amsterdam
Saman Amini
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Dubbelconcert: Meli-Melo en El Duende
Gigant, Apeldoorn
20:00
Alexisonfire
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Pokey Lafarge
Paard, Den Haag
21:00
Minyeshu
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Parktheater, Eindhoven
22:00
Big Ups
Vera, Groningen
20:00
The Maine
Patronaat, Haarlem
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
Beck
013, Tilburg
20:00
ZAZ
TivoliVredenburg, Utrecht
Asking Alexandria / Bullet For My Valentine
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 05 juni 2018
20:30
Jetty Mathurin / Babs Gons / Gery Mendes / Shishani / Wordbites
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Psychedelic Furs
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eli 'Paperboy' Reed
Bitterzoet, Amsterdam
Shooter Jennings
Paradiso, Amsterdam
20:00
Einduitvoering Comedy Academy
Comedy Cafe, Amsterdam