Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
13:00
Goffertpark
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Luxor Live
Arnhem
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Café De Speeltuin
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Altstadt
Eindhoven
Manifesto
Hoorn
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
12:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Groene Engel
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
21:00
Stathe
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
De Spot
Middelburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
Hedon
Zwolle
22:00
Westerunie
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
19:30
Paard
Den Haag
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
13:30
Gigant
Apeldoorn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:00
Cellebroederskapel
Maastricht
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
Theater de Spiegel
Zwolle
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
De Terp
Oudorp
16:00
dB's
Utrecht
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
De Zwerver
Oostende
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Paradiso
Amsterdam
Hall Of Fame
Tilburg
15:00
Cacaofabriek
Helmond
12:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
22:00
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
21:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Paard
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 02 juni 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
13:00
Fortarock
Goffertpark, Nijmegen
23:00
Free Your Mind Afterparty: Collider + Naim Abu
Merleyn, Nijmegen
23:30
Free Your Mind Festival 2018 - Official Afterparty
Luxor Live, Arnhem
Gazpacho
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Her Majesty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman van Veen
Parktheater, Eindhoven
19:30
Jaap Corn
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Jellephant & the Phantoms
Café De Speeltuin, Breda
Johan
TivoliVredenburg, Utrecht
John Cleese
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
LIVE: Reggae Rhythms
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Louis Baker
Paradiso, Amsterdam
Moon Moon Moon / Robin Kester
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
MotorBongo
Altstadt, Eindhoven
New Cool Collective
Manifesto, Hoorn
19:30
Nina June
Paard, Den Haag
20:00
Oliver - EP Release
Nieuwe Nor, Heerlen
12:00
Rebellion
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rob de Nijs
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Ryan McGarvey
Groene Engel, Oss
Saman Amini
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Senior Citizens
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Shades Of Deep Purple
The Jack, Eindhoven
22:00
Sin Pausa Ft Aldonso Eduardo Herrera ("El Coco")
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Start / Over
Café De Meister, Geleen
20:00
Stef Bos - Kern
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
21:00
Sured
Stathe, Utrecht
20:00
The Bruceband
Metropool, Hengelo
20:30
The Burying Ground
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
The Kendolls / We'rewolves / Wildebeast
dB's, Utrecht
21:00
The LSB Experience, The Royaltees & VanderLinde: Benefiet voor Weeshui
Vorstin, Hilversum
20:30
The Sore Losers
De Spot, Middelburg
Trijntje Oosterhuis
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
Wantijpop: Officiële Afterparty
Bibelot, Dordrecht
21:00
Wave Invasion: Xtort en Noire Antidote
Little Devil, Tilburg
Waylon
Hedon, Zwolle
22:00
X-AMS
Westerunie, Amsterdam
20:00
Xeno & Oaklander
Botanique, Brussel
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Schie, Schiedam
zondag 03 juni 2018
Back to the essence
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Beechwood / Wussy
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ben Folds
Paradiso, Amsterdam
21:00
Big Ups
V11, Rotterdam
14:00
Brabants Operettekoor op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
19:30
David Benjamin
Paard, Den Haag
17:30
De Dijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
13:30
De Koninklijke Stedelijk Harmonie
Gigant, Apeldoorn
20:15
Diggy Dex
Flint, Amersfoort
20:30
Ellen ten Damme: Paris-Berlin
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:00
James Oesi
Cellebroederskapel, Maastricht
14:15
Johann Markel / Matthew Baker
D' Engelenburgh, Fijnaart
John Cleese - Last time to see me before I die
Theater de Spiegel, Zwolle
15:00
John Engels / Matt Wilson Group
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
La Cicala
De Terp, Oudorp
16:00
Laster / Terzij De Horde
dB's, Utrecht
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
Lonesome Shack (US) + support
De Zwerver, Oostende
14:00
Love The System / The Cool Quest / Yentl en de Boer
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Mozaïek: door het Groot Concertkoor Amsterdam
Paradiso, Amsterdam
Ondt Blod
Hall Of Fame, Tilburg
15:00
Opening Expo - Optreden Ping Pong Poezie
Cacaofabriek, Helmond
12:00
Rebellion
Melkweg, Amsterdam
20:30
Saint Jhn
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Sue Foley
De Bosuil, Weert
16:15
The Hubschrauber
Gigant, Apeldoorn
20:15
The Sea and Cake
De Helling, Utrecht
20:00
Thom Yorke
Ancienne Belgique (AB), Brussel
11:30
Trio Brock
Het Heerenhuys, Rotterdam
maandag 04 juni 2018
20:00
Alexisonfire
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Asking Alexandria / Bullet For My Valentine
TivoliVredenburg, Utrecht
Beck
013, Tilburg
22:00
Big Ups
Vera, Groningen
Body Count feat. Ice-T
Melkweg, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Parktheater, Eindhoven
21:00
De Dijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Dizzy Wright
Melkweg, Amsterdam
19:00
Dubbelconcert: Meli-Melo en El Duende
Gigant, Apeldoorn
20:00
Einduitvoering Comedy Academy
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Jake Hurwitz and Amir Blumenfeld
Meervaart, Amsterdam
20:00
Katt Williams
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
21:00
Minyeshu
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
My Indigo
Q-Factory, Amsterdam
Pokey Lafarge
Paard, Den Haag
Saman Amini
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Maine
Patronaat, Haarlem
Thom Yorke
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
ZAZ
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 05 juni 2018
20:00
Andrew W.K.
Tolhuistuin, Amsterdam
Babymetal
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bardo Pond
Patronaat, Haarlem
Beck
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ben Glover
Paradiso, Amsterdam