Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
16:00
De Bosuil
Weert
21:00
Hedon
Zwolle
Posthoornkerk
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Wisseloord Studio's
Hilversum
20:00
Het Depot
Leuven
Doornroosje
Nijmegen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Duif
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Chassé Theater
Breda
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Club Ziggo
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Duif
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
zondag 27 mei 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:30
Koninklijk Walram's Genootschap van Valkenburg
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
16:00
Laurence Jones
De Bosuil, Weert
21:00
David Benjamin
Hedon, Zwolle
maandag 28 mei 2018
Lil Skies
Posthoornkerk, Amsterdam
Car Seat Headrest
Paradiso, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dulfer 78!
Melkweg, Amsterdam
Scarlxrd
Melkweg, Amsterdam
20:00
Habibi
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Demi Lovato
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Freek de Jonge
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Eindhoven SiSo City 2018
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Haux
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Martiniplaza, Groningen
20:00
Afstuderen Jim en Kevin
Patronaat, Haarlem
Popronde Pre-Party
Wisseloord Studio's, Hilversum
20:00
Monster Magnet
Het Depot, Leuven
Kamasi Washington
Doornroosje, Nijmegen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
AFAS Circustheater, Scheveningen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 29 mei 2018
22:00
Chali2Na / Krafty Kutz
Paradiso, Amsterdam
20:30
DJ Katapila / Hailu Mergia
Bimhuis, Amsterdam
Don Broco
Melkweg, Amsterdam
20:00
Turnover
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Big Freedia
Paradiso, Amsterdam
Art Garfunkel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lenny Kaye / Patti Smith
De Duif, Amsterdam
Johan
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Comedy Lounge - reunion
Melkweg, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Kern
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Kamasi Washington
Paard, Den Haag
20:00
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniel Lohues
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tegen De Stroom In - Ava
Cacaofabriek, Helmond
Martijn Koning - Koning te rijk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
The Buttertones (US)
De Zwerver, Oostende
20:15
Zonder verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band / Josylvio / Tabitha
TivoliVredenburg, Utrecht
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 30 mei 2018
20:30
The Cookers
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Operatie GIF
Melkweg, Amsterdam
Snow Patrol
Club Ziggo, Amsterdam
20:00
Chad VanGaalen
Paradiso, Amsterdam
Johan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lenny Kaye / Patti Smith
De Duif, Amsterdam
19:00
Chromeo
Melkweg, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Veste, Delft
19:30
Tom Browne
Paard, Den Haag
20:00
Diggy Dex
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
BBC Scottish Symphony Orchestra
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Her Majesty
Goudse Schouwburg, Gouda
Camel
De Oosterpoort, Groningen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Marilyn Manson
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Reino
Patronaat, Haarlem
20:00
Pokey Lafarge
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
De Harmonie, Leeuwarden
Daniel Lohues
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater De Lievekamp, Oss
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Stathe Sessie: The Hazzah + Elsa Lester
Stathe, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Stef Bos - Kern
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 31 mei 2018
21:00
The Burying Ground
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Camel
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Jonathan Toubin's New York Night Train / Soul Clap Dance Off
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bill Stewart / Larry Goldings / Peter Bernstein
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Suritoppers
Meervaart, Amsterdam
20:00
LUMEN
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Kite String Tangle
Paradiso, Amsterdam
20:00
Slim Cessna's Auto Club
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Pere Ubu
Paradiso, Amsterdam
20:00
Laura Veirs
Bitterzoet, Amsterdam
Todrick Hall
Melkweg, Amsterdam
The Undertones
Paradiso, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Black Bottle Riot
Luxor Live, Arnhem
Waylon
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Son Mieux / The Brahms
Mezz, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Chassé Theater, Breda